FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór mebli do domu i opcja ratalna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 2:33 pm    Temat postu: Wybór mebli do domu i opcja ratalna Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Chciałabym się dowiedzieć jakie sklepy możecie mi polecić jeżeli chodzi o wybór mebli do salonu oraz możliwość rozłożenia na raty, bo jednak zakup wszystkiego na raz jest dość kosztowny.
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj do wyboru jest tyle sklepów, że naprawdę jest w czym przebierać i ciężko powiedzieć który będzie w Twoim przypadku lepszą opcją. Natomiast co do ich zakupu to tutaj śmiało mogę polecić abyś zajrzał na stronę iRaty.pl gdzie będziesz mógł złożyć wniosek o rozłożenie takiego zakupu na przystępne raty dzięki czemu kupisz te lepszej jakości oraz które będą Ci konkretnie odpowiadały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasami w weekend lubię wybrać się do większego sklepu meblowego i popatrzeć, a później i tak zazwyczaj zamawiam meble w sieci bo też jest dużo taniej, a do tego jeszcze korzystałam ze wspomnianej wcześniej opcji ratalnej czyli https://www.platformaratalna.pl/ gdzie bez większych problemów i naprawdę szybko został mi przyjęty wniosek i zaoferowali bardzo przystępne warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dutoz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2017
Posty: 10

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej pasującym sklepem chyba byłby Rent Design. Brałem od nich meble jakiś czas temu właśnie na raty i nasza współpraca przebiegła perfekcyjnie. Myślę że znalazłabyś tam coś dla siebie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj śmiało mogę zgodzić się z moją poprzedniczką jest to na pewno dużą wygoda ale też możliwość szczególnie kiedy dopiero urządzamy mieszkanie bo możemy mieć piękne meble i też na wygodnych ratach je później powoli spłacać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że brzmi to ciekawie bo nie każdy sklep jest w stanie zaoferować dobre warunki rozłożenia płatności na raty (tylko te większe), a tak można byłoby kupić i te bardziej ekskluzywne meble, które szczególnie przypadły nam do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy