FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór stołu z krzesłami do jadalni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 2:16 pm    Temat postu: Wybór stołu z krzesłami do jadalni Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Macie dla mnie jakieś ciekawe propozycje stołów drewnianych do jadalni wraz z zestawem krzeseł. Byłbym bardzo wdzięczny za wszystkie propozycje oraz porady odnośnie producenta, ponieważ też zależałoby mi aby były one drewniane (dębowe, bądź bukowe), pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sob Cze 08, 2019 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to na pewno nie powinnaś pominąć oferty sklepu BatDom w którym znajdziesz szeroki wybór pięknych mebli drewnianych do salonu, jak i jadalni. W moim przypadku co do stołu był to model ST2 biały, dodatkowo z opcją rozłożenia. Cena niezła i co do jakości wykończenia również nie mogłem mieć zarzutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KacperW napisał:
No to na pewno nie powinnaś pominąć oferty sklepu BatDom w którym znajdziesz szeroki wybór pięknych mebli drewnianych do salonu, jak i jadalni. W moim przypadku co do stołu był to model ST2 biały, dodatkowo z opcją rozłożenia. Cena niezła i co do jakości wykończenia również nie mogłem mieć zarzutów.


Podzielam pozytywną opinię na temat BatDom, bo sam tutaj zamawiałem już stół i krzesła tapicerowane. W końcu miejsce z dobrą jakością materiału, wykonaniem oraz dużymi możliwościami wyboru (też stołów rozkładanych zwiększając ich długość aż o 135cm).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dopiero kończymy budowę naszego domu i niedługo będzie czas najwyższy na zakup wyposażenia. W przypadku zestawu do jadalni na pewno do nich zajrzymy i zobaczymy co ostatecznie z tego wyjdzie i czy będzie coś fajnego również do naszego wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już mieszkamu ale zostało nam jeszcze trochę do zrobienia. Co do stołu i krzeseł to stół zrobił nam znajomy i to z naturalnego drewna no wiecie taki z sękami tak jak deska wyglądał taki stół . Owszem sporo nas to kosztowało ale to mebel na lata. Mam nadzieję, że tak samo będzie z krzesłami ale te kupujemy juz gotowe i zapewne zdecydujemy sie na te https://scandicsofa.pl/pl/p/Krzeslo-Klematisar-welurowe/390 fajnie będą łączyć się z nim, a i chcieliśmy takie z podłokietnikami, do tego to welur, a nie jakiś tam sztuczny materiał.
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 803

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble drewniane w zakresie stołów oraz krzeseł to rzeczywiście w przypadku wyboru warto zwrócić uwagę na sklep BatDom, bo od nich postawiliśmy na zestaw ZT125 https://www.batdom.pl/ze,0,150/zestaw-zt125.ehtml przestronny, pięknie wykończony i też jak się przekonasz cena również jest w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agrafka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Wojkowice

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 4:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabieracie sie za to ze zlej strony. Najpierw trzeba zapytac skad jest autor watku, bo takie drewniane meble sporo waza. A ze wzgledu na cene ja bym tego nie kupowala w ciemno tylko chcialabym obejrzec przed zakupem. Ze swojej strony dodam, ze bardzo przydatna opcja jest mozliwosc rozsuniecia stolu, tak zeby pomiescic przy nim wiecej osob.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ma byc to już jakiś fajny stól, to warto zainwestować w cos porzadnego. na twoim miejscu rozejrzałabym się tutaj http://ekskluzywnestoly.pl/kategoria-produktu/stoly/ za odpowiednim stołem do jadalni. Wybór maja tam bardzo duży, ale też ich produkty są bardzo solidne.

Ostatnio zmieniony przez Eliza dnia Czw Lip 04, 2019 12:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 803

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm to może jakiś większy stół będzie lepszy i do tego z kilkoma drewnianymi krzesłami tapicerowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama niedawno kupiłam krzesła tutaj: https://www.szynaka.pl/pl/meble/krzesla . Nieco się obawiałam zakupu mebli w sieci ale jakość tego co otrzymałam jest z najwyższej półki. Po wakacjach zamierzam zamówić jeszcze stół i kredens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy