FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wykonanie logo, strony www i ulotek
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 12:05 pm    Temat postu: Wykonanie logo, strony www i ulotek Odpowiedz z cytatem

Macie może jakieś sprawdzone patenty na to, jak można znaleźć grafika, który wykona projekty logo, strony www i ulotek dla nowo powstającej pracowni aranżacji wnętrz?
Mamy dość okrojony budżet na ten cel, więc tym trudniej znaleźć kogoś, kto zrobi to dobrze za stosunkowo niewielkie pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz wrzucić ogłoszenie do internetu, ale z tym na kogo trafisz z realizacją zlecenia nigdy nic nie wiadomo.
Na Twoim miejscu wykorzystałabym taką stronkę: https://zlapgrafika.pl/
Opisujesz czego ci potrzeba, jaki masz na to budżet i zgłaszają się chętni podjęcia się tego zadania.
Samodzielnie możesz wybrać kto konkretnie będzie wykonywał zlecenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
badyl
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 16

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej zgłosić się po prostu do jakiejś firmy, która się tym zajmuje? Jeśli masz gotowy projekt i nie jest szczególnie skomplikowany to może to zrobić nawet jakiś student ASP za niewielkie pieniądze. Ale jeśli to coś "dużego" to szukaj profesjonalistów.
_________________
Mieszkania na sprzedaż Toruń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba zatrudnić firmę robiącą projekty graficzne, wcześniej sprawdzając jej portfolio i decydując, czy jest ono zgodne z naszą wizją idealnego loga itp. Następnie wybierzmy profesjonalny druk ulotek, żeby były one wysokiej jakości i zachęcały do zapoznania się z ich treścią. Myślę, że to w tym przypadku dwa kluczowe elementy, które należy wziąć pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o projektowanie strony naszej firmy w internecie, warto jest skorzystać z usług profesjonalistów, takich jak fooz.pl którzy zajmują się tworzeniem odpowiedniego wizerunku domeny w sieci dając jednocześnie gwarancję dobrej prezentacji, która jest łatwa w obsłudze dla naszych klientów. Według mnie jest to bardzo ważny element w czasach, gdy większość naszych spraw możemy szukać oraz załatwić drogą internetową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do stron to jest masa firm, które strony tworzą więc znalezienie i wybranie oferty nie powinno stanowić problemu, osobiście dawno nie korzystałem więc nie wiem za bardzo. Co do ulotek to poszukaj ofert drukarni jakiś czas temu brałem u nich kilka tysięcy sztuk i było ok. http://dynamikacja.pl/druk-folderu-reklamowego.html natomiast wybór jakiejś drukarni też powinien być poprzedzony porównaniem oferty jak we wszystkim. Tak mi się wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak jest tego sporo do zrobienia to chyba najlepiej zlecić to jakieś agencji. Np. w Poznaniu jest kurka design, która zajmuję się projektowanie stron poznań oraz tworzeniem logotypów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Addam24
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Cze 21, 2014 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie może czy projektanci stron www przyjmują płatności online? Mam do zlecenia dwie strony internetowe i już dwóch projektantów powiedziało mi, że mam im wysłać tradycyjny przelew a ja chcę mieć pewność że kasa dotrze do nich szybko i bezpiecznie. Niestety już kilka razy przejechałam się na zwykłych przelewach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daga
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 22

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmy, które wykonują tego typu rzeczy sa o tyle fajne że u nich na stronie można sobie wszystko zamówic , później tylko zapłacić przelewem internetowym i z głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2014 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to duży plus tych firm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2014 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poszukaj specjalistów, którzy zajmują się marketingiem internetowym od kilku lat. Takie firmy widzą jak zmienia się branża internetowa i mogą dopasować Twoją stronę do wyników wyszukiwania w sieci, co przełoży się na i pozyskanie klienta i sprzedaż produktu/usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poode44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 37

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobrze jest znaleźć firmę lub freelancera, który zrobi nam kompleksową usługę, czyli wykonanie strony i podpięcie jej pod hosting. Sam wybór domeny i hostingu jest również ważny. Jeśli zależy nam na dobrej cenie za pakiet to w http://superhost.pl/ można za niecałe 6 zł/miesiąc mieć hosting, 6 domen i jakieś zniżki na pozycjonowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Paź 09, 2014 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeszukałem kilka stron wyszukiwarki i dopiero znazłem firmę TOP1 - pozycjonowanie stron, która mi odpowiada. Lepiej przeglądać i wybierać niż rzucić się na hurra, bo ktoś zaproponuje niskie ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trybik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o hosting, to także uważam, że lepiej zlecić podpięcie pod własny - w dostawcy hostingu zapłacimy 70-100 złotych rocznie, a u firmy robiącej strony 400-600złotych, bo oni zarabiają na niewiedzy. Ogólnie fajne oferty hostingowe ma www.atthost.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy