FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wymiana szamba
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał454
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może lepsze bedzie jednak betonowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już stawiać na szambo to wyłącznie na ekologiczne. Ceńmy środowisko, dbajmy o nie z każdej możliwej strony, zaczynając już od nas samych! Dla gospodarstwa domowego najlepszym rozwiązaniem jest szambo o pojemności 2500 litrów, w zupełności wystarczające dla 5 stałych użytkowników.Przekonałem się o tym dzięki inwestycji w produkt zaoferowany przez EKO BIO http://oczyszczalnia.net Składa się z osadnika gnilnego, za którym montowany jest układ drenażu rozsączającego. Działanie urządzenia jest podobne jak w przypadku biologicznych oczyszczalni ścieków EKO-BIO – główna różnica polega na tym, że proces beztlenowego i tlenowego oczyszczania ścieków nie odbywa się w jednym zbiorniku, ale w wydzielonych sekcjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokłądnie! Jeśli chcesz wymieniać szambo to koniecznie pomyśl o przydomowej oczyszczalni ścieków np z http://biower.pl
To o wiele lepsze rozwiązanie niż szambo betonowe. Możesz dowiedzieć się w swojej gminie czy mają dotacje na przydomowe oczyszczalnie. Z tego co wiem w niektórych gminach są. Koszty oczyszczalni bardzo szybko ci się zwrócą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też raczej postawiłabym na zbiornik betonowy, tym bardziej, że niedawno rodzice taki u siebie montowali i nie słyszałam, żeby kiedykolwiek się skarżyli na jakieś awarie, wszystko jest naprawdę bardzo trwałe i szczelne. Duży wpływ na jakoś wykonania takiego zbiornika i to czy zostanie on dobrze zamontowany ma firma, z której usług korzystamy. Dobrze postawić na takie firmy www.zbiornikibetonowe.net.pl , które mają wiele lat doświadczenia i naprawdę już sporo działają w tej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szambo to śmierdząca sprawa
Ja unikam tego jak mogę, dbam o jego stan dzięki https://sklepdlaogrodu.pl/bakterie-do-szamba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agawosia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już decydować się na szambo to najlepsze z pewnością będzie szambo betonowe. Można sobie o nich poczytać - https://szambowpolsce.webnode.com żeby dowiedzieć się jak wygląda ich charakterystyka i jakie są wymagania odnośnie instalacji, umiejscowienia szamba oraz jakie dodatkowe akcesoria będą przydatne przy jego użytkowaniu. Nie ma co się obawiać, jesli szambo będzie zamontowane w sposób prawidłowy nie powinno się wylewać ani wybijać. Dlatego do wykonania szamba należy zatrudnić profesjonalnego producenta, któy zna się na rzeczy i posiada co najmniej kilkuletnie doświadczenie oraz zaufanie klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli przymierzacie się do wymiany szamba to na pewno musicie rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się wykonywaniem robót ziemnych w tym wykopów pod szamba. Ja osobiście mogę wam polecić firmę www.pwmax.pl z województwa zachodniopomorskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowaliśmy się wykonać podmianę na szambo betonowe i muszę przyznać, że był to bardzo rozsądny pomysł. A wykonanie tego planu stało się wykonalne za sprawą https://www.szambobetonowe24.pl/montaz-szamb-warszawa . Zadanie zrealizowali kompleksowo i na czas, co w tym wypadku całkowicie mi odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy