FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wynajem magazynów na podlasiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katalonczyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:24 am    Temat postu: Wynajem magazynów na podlasiu Odpowiedz z cytatem

Witam.

Planuję wynająć magazyn produkcyjny na podlasiu. Szukam solidnej firmy z którą będę współpracował przez lata. Słyszałem o firmie Jartom. Na ich stronie jartom.pl jest ciekawa oferta.

Czy słyszeliście o tej firmie lub korzystaliście z jej usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kuklaja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak.

Wynajmują magazyny, hale na terenie całej Polski. Firma godna polecenia, szybko i kompleksowo obsługują każdego klienta. Bez problemu znajdą ci najbardziej odpowiedni dla ciebie magazyn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zmeczony
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają dwie fajne wyszukiwarki, jedna na jartom.pl a druga na oferty.biz.pl. Obydwie działają sprawnie. Właśnie to jest ich główną zaletą, że mają wszystkie oferty w jednym miejscu. A do tego miła kompleksowa obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam oferty.biz.pl/ - korzystam z wyszukiwarki. Ta druga firma wynajmuje magazyny tak? Prześledzę dokładnie jej ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paleta66
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 14

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jak ci idzie w tymi magazynami? opłacalny interes? sam się zastanawiam czy nie zrobić na śląsku czegoś podobnego, bo póki co sam muszę wynajmować u operisa
_________________
chłodnie i nie tylko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej postawić swój magazyn? Ja wiem, że to się wiąże z kosztami ale wynajmując płacimy za coś co i tak nie jest nasze. Ja ostatnio myślałam o magazynie bo moja firma coraz bardziej się rozkręca i znalazłam firmę CoBouw, która zajmuje się stawianiem hali od zera. Pomagają też w załatwianiu formalności. tu macie ich stronę http://www.cobouw.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie samo zdanie jak charlotte1991 - zdecydowanie bardziej opłaca się postawić własny magazyn. Można na przykład skorzystać z oferty firmy Depenbrock Polska http://depenbrock.pl/oferta/generalny-wykonawca, która może się stać generalnym wykonawcą takiej hali magazynowej. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i świetnymi rekomendacjami, więc każdy powinien być zadowolony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że lepiej postawić własny magazyn. Na pewno to jakieś ryzyko ale warto je podjąć. Magazynowanie to opłacalny biznes, prędzej czy później się zwróci. Wśród wykonawców polecam https://commercecon.pl/ firma z dużym doświadczeniem. Można na stronie zapoznać się z ich dotychczasowymi realizacjami, w kraju i za granicą. Jako inwestor jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie wynajem stalowej hali to powinniście się upewnić czy budynek, który wynajmujecie jest bezpieczny. Skontaktujcie się z firmą www.staltest.pl Oni zajmują się badaniem metali i konstrukcji stalowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
jeśli interesują Was magazyny do wynajęcia, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie www.rozarent.pl/cennik-magazynow-self-storage. Jak sami widzicie, ceny za wynajem takich pomieszczeń są tam naprawdę atrakcyjne Wink Na pewno nie będziecie żałowali Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wynajmujecie magazyn to warto go też odpowiednio wyposażyć. Osobiście polecam do tego sklep Skladuj24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy