FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zabezpieczenie dziecka - szczepionki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnulkaWros
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 9:29 am    Temat postu: Zabezpieczenie dziecka - szczepionki Odpowiedz z cytatem

Uprzejmie witam - dzisiaj poruszę istotny temat, jaki prawdopodobnie każdą matkę nęci od samego początku. Chodzi o szczepienia. Czasami słyszy się, że nie warto, w pewnych momentach wprost odwrotnie. W jaki sposób to jest? Ja własne latorośle szczepię regularnie, zgodnie z zaleceniami doktorów. Jednakże znam kilka matek, które omijają co poniektóre szczepionki czy też nie wykupują tych pobocznych, bowiem lub nie wierzą w ich działanie, albo twierdzą, że bardziej szkodzą, niż pomagają. Chcę poznać Wasze zdanie na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie trzeba szczepić dzieci. To nie jest sprawa indywidualna, ale zdecydowanie społeczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicjajar5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 11:39 am    Temat postu: RE:..... Odpowiedz z cytatem

Twierdzę, że fundamentalne szczepienie to nieodzowność. Ja swojego brzdąca szczepiłam również na kilka dodatkowych chorób, ale tylko po zaleceniach lekarza. Ale te akcesoryjne, w wielu przypadkach płatne, również się przydają. To właśnie dzięki szczepieniom organizm ludzki adaptuje się z drobnoustrojami i potrafi je rozpoznawać i szybciej zwalczać. To tak w znaczącym skrócie, jeśli gra toczy się o działanie bakterii. Czasem po szczepieniu potomka nie czuje się porządnie, ale to bez znaczenia - w końcu szczepionkę można traktować jak inwestycję w przyszłość brzdąca.

odzież medyczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vonfondy4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 12:21 pm    Temat postu: RE.. Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, ale także nie wolno przesadzić w kierunku nadmiernie kolosalnej ilości szczepień. Ja wykonałam dla własnych bliźniaków jedynie te szczepienia, jakie są najistotniejsze. Żadnych dodatkowych. Warto zwrócić się po wskazówkę do lekarza, on oceni, czy dziecko pożąda pomocniczej opieki oraz czy należy je szczepić, czy również wystarczą tylko te bazowe. Ja polegam na mojej doktor rodzinnej oraz wszystko jest ok - Tobie też tak radzę. Nie ma sensu przesadzać w żadnym kierunku, to najlepsze podejście.

apartamenty piwniczna-zdrój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dumnyzrodu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Mar 15, 2015 2:35 pm    Temat postu: Re: RE.. Odpowiedz z cytatem

vonfondy4 napisał:
Zgadzam się, ale także nie wolno przesadzić w kierunku nadmiernie kolosalnej ilości szczepień. Ja wykonałam dla własnych bliźniaków jedynie te szczepienia, jakie są najistotniejsze. Żadnych dodatkowych. Warto zwrócić się po wskazówkę do lekarza, on oceni, czy dziecko pożąda pomocniczej opieki oraz czy należy je szczepić, czy również wystarczą tylko te bazowe. Ja polegam na mojej doktor rodzinnej oraz wszystko jest ok - Tobie też tak radzę. Nie ma sensu przesadzać w żadnym kierunku, to najlepsze podejście.


lekarze też mają różne opinie na ten temat, a teraz słyszy się o różnych nowych i powracających chorobach dlatego ja chyba skorzystam też ze sczepień dodatkowych

Zerknij na bloga http://motimoti.blog.de/ - ciekawy styl i warte uwagi posty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena102
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 95

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama do końca nie wiem jak to jest ? Chciałabym wiedzieć,może ktoś na świeżo mi podpowie jak dzieci faktycznie reagują na szczepienia? I czy nie powinnam się tego bać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 71

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak ja dzieci szczepię i naprawdę nie wyobrażam sobie aby tego nie robić.Popatrz sama na pewno też jesteś szczepiona i mniemam ze nic ci nie dolega..A wyobraż sobie teraz jakbyś nie była? Moje dzieci szczepię szczepionkami pełnokomórkowymi, są one po pierwsze refundowane a po drugie sa przebadane,więc nie ma sie czego obawiac. Gorzej jak nie zaszczepisz swoich dzieci,wtedy codziennie możesz myśleć "A co się stanie jak je ktoś zarazi???"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Sro Paź 05, 2022 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne są szczepienia - i to już od dziecka. Wykonujecie swoim dzieciom jakieś dodatkowe szczepienia, czy tylko te, z kalendarza szczepień? Mnie interesuje jeszcze szczepienie na pneumokoki kiedy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Pon Paź 10, 2022 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto szczepić dziecko. Na przykład przeciw pneumokokom, a zwłaszcza tych najmłodszych, którzy są najbardziej narażeni na zachorowanie. Ostatnio dużo czytam na ten temat między innymi czy pneumokoki mozna wyleczyc Warto dowiedzieć się więcej na ten temat Smile
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy