FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zagubione programy...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olga2015
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 6:05 pm    Temat postu: Zagubione programy... Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze temat dotyczy mieszkań ale może ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc. Otóż po mojej przeprowadzce do Warszawy zaginęło mi kilka rzeczy w tym płyta zawierająca program do fakturowania. Nie zauważyłam tego w czas, komputer wyczyszczony a programu brac;/ Nie ukrywam, że jest mi bardzo potrzebny w codziennej pracy i prowadzeniu firmy. W związku z tym - macie może jakieś sprawdzone programy które pozwolą w wersji demo albo testowej korzystać? A może jakiś prosty i tani program do kupienia polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Swarnowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są programy dla mniejszych firm, są też dla większych... A nie możesz po prostu korzystać z tego samego programu co wcześniej? Wykupiłaś zapewne licencję, więc spokojnie możesz prosić o wydanie kopii z programem. Musisz tylko przedstawić dowód zakupu. Zresztą oni pewnie w swojej bazie mają Twoje dane. Chyba, że szukasz czegoś innego, bo tamten program nie spełniał Twoich oczekiwań. Jeśli szukasz, to sprawdź sobie tutaj: http://finka.pl/ Smile

Ostatnio zmieniony przez Swarnowy dnia Sro Lip 29, 2015 8:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meejstmi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, nie możesz korzystać z tego samego programu co wcześniej? Skoro zapłaciłaś, to szkoda, żeby program się zmarnował... Chyba, że tamten program nie spełniał Twoich oczekiwań, to nic dziwnego, ze szukasz czegoś innego... a nie szukałaś niczego darmowego w sieci? W internecie jest wszystko, więc nie jeden program do fakturowania znajdziesz Wink Wpisz w wyszukiwarkę i zobaczysz co Ci wyskoczy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lip 25, 2015 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale może taki program da się odzyskać lepiej zapłacić i program odzyskać z dysku niż kupować nowy program, bo zdaje sobie z tego sprawę, że takie programy trochę kosztują. Nie pamiętasz może nazwy takiego programu albo gdzie go kupowałaś jakieś keye papiery do niego? Może uda ci się go odzyskać w sklepie nowy dla ciebie sprowadza na tej samej licencji, którą kupiłaś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia00
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lip 25, 2015 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie powinieneś mieć jakąś licencję na ten program bo wątpię że użytkowałeś taki w 100% darmowy. A jak nie masz tej licencji to poszukaj może w mailach może tam masz jakieś info. Albo na dokumentach wydrukowanych przez program będziesz pewnie w stopce miał jakieś info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga2015
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chciałabym korzystać z tego programu co wcześniej miałam ale niestety nie wiedziałam, że na podstawie dowodu zakupu jest możliwość wydania kopii. Wydawało mi się, że jak już płyta przepadła to koniec i nic nie zrobię.

Swarnowy dzięki za podpowiedź! Jutro szukam dowodu zakupu i od razu dzwonię do firmy od poprzedniego oprogramowania - mam nadzieję ze się uda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy