FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup betonu architektonicznego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scigggacz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 10:24 pm    Temat postu: Zakup betonu architektonicznego Odpowiedz z cytatem

Gdzie kupię solidny beton architektoniczny w dobrej cenie? Jakiś czas temu słyszałam, że tu http://www.vhct.pl/pl/ mogę taki nabyć? Może ktoś się orientuje w takich tematach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom rozglądającym się za dobrą firmą sprzedającą wysokiej jakości beton architektoniczny w niezłych cenach, polecam firmę www.btb-radzymin.pl Sam mam wykończenia z betonu architektonicznego od nich i jestem z nich bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sob Gru 12, 2020 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wybór dobrej jakości wyposażenia do swojego domu w zakresie betonu architektonicznego to polecam wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez Weneve https://weneve.com/ jest w czym wybierać, ceny są racjonalne i jednocześnie obsługa która zawsze potrafi doradzić. Dajcie znać jak wyszło, bo u nas w sypialni jest VT - (B1 siwo biały), a w salonie DS (biały złote kruszywo). Cudnie się prezentuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że przy wyborze materiałów takich jak beton warto dokładnie rozważyć dostępne opcje. W końcu to materiał od którego oczekujemy przede wszystkim trwałości. W sieci można znaleźć konkretne porady oraz namiary na firmy z branży. Z własnego doświadczenia zachęcam Was do sprawdzenia informacji o tym przedsiębiorstwie: https://firmy24h.info/strona,38631,przedsiebiorstwo-produkcji-mas.php Miałem okazję z nimi współpracować i z perspektywy czasu uważam, że był to naprawdę dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomekZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 202

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy, która oferuję takie usługi jak badanie betonu. Takie badania możemy zlecić firmie https://www.greenlabpolska.pl/oferta/badanie-betonu z Nowogrodu Dobrzańskiego. Firma specjalizuje się w wykonywaniu szczegółowych badań mieszanek betonowych oraz analiza składu kruszyw – szeroki zakres analiz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anastazja032
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj znać czy się sprawdził, aktualnie poszukuję i już sama nie wiem na co się zdecydować..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 752

PostWysłany: Czw Mar 21, 2024 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jeszcze się przyda kruszywo do betonu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy