FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup mieszkania w Warszawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 5:28 am    Temat postu: Zakup mieszkania w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Witam,
Planujemy zakup mieszkania w Warszawie i jesteśmy teraz na etapie wyboru dewelopera. Czy możecie nam coś powiedzieć o deweloperze Polnord, ponieważ jeżeli chodzi o ich mieszkania i budynki to prezentują się naprawdę fajnie, jednak wolałbym poznać opinie ich klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie deweloperów jest sporo, jednak z doświadczenia mogę polecić CI jedynie tych którzy mają już pozycję na rynku i sa od dłuższego czasu bo jednak nie wiadomo jak może się to potoczyć podczas budowy. My wybraliśmy PolNord i jestem bardzo zadowolona z wykończenia mieszkania, samego budynku oraz klatki. A jak chcesz poznać jeszcze opinie innych osób to myślę, ze powinieneś zerknąć tutaj http://www.apartamenty.pl/opinie-o-deweloperze/polnord/458/2.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja powiem tak, nie bierz w pełni do siebie opinii pozostawionych w sieci! Idź na osiedle, zagadaj z ludźmi, oni powiedzą Ci prawdę. Ci zadowoleni milczą w sieci... Jak nie chcesz iść dowolnego dnia, to idź podczas dni otwartych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie bo ile ludzi w internecie tyle opinii. Przekonaj się na własne oczy i oceń. Nie skupiaj się też tylko na jednym konkretnym deweloperze, sprawdź inne możliwości mieszkaniowe i to nawet na rynku wtórnym. Nie raz można coś fajnego kupić, taniej i w ogóle tylko trzeba dobrze poszukać. Można też sprawę skonsultować z pośrednikiem nieruchomości jak np. Eugeniuszem Jaworskim (tel. 603 195 624) . On ma dostęp do szerokiej bazy mieszkań/domów więc może Ci bez większych trudności znaleźć nieruchomość w Twoim guście. Porównaj, oceń i potem podejmij decyzję Wink Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam w pełni z Luśką, ludzie tzn mieszkańcy powiedzą najlepiej jak wyglądała współpraca z deweloperem i tak samo Ty możesz zobaczyć jak wygląda z bliska osiedle, czy nie ma jakiś wad. Moim zdaniem Atala jest takim deweloperem który buduje bez zarzutu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OliwkaEs
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 38

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria881 napisał:
W Warszawie deweloperów jest sporo, jednak z doświadczenia mogę polecić CI jedynie tych którzy mają już pozycję na rynku i sa od dłuższego czasu bo jednak nie wiadomo jak może się to potoczyć podczas budowy. My wybraliśmy PolNord i jestem bardzo zadowolona z wykończenia mieszkania, samego budynku oraz klatki. A jak chcesz poznać jeszcze opinie innych osób to myślę, ze powinieneś zerknąć tutaj http://www.apartamenty.pl/opinie-o-deweloperze/polnord/458/2.html


Moja rodzina również zdecydowała się na mieszkanie u tego dewelopera. Po narodzinach synka chcieliśmy się wyprowadzić do większego miejsca. Mieszkanie jest takie jakie sobie wymarzyliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zastanaów się nad poszukaniem mieszkania w okoluicaach Warszawy. Przykładowo mieszkania pruszków potraafią być znacznie tańsze niż mieszkania w Warszawie, a lokalizacja też jest dobraa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alisson
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 25

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turenter napisał:
Może zastanaów się nad poszukaniem mieszkania w okoluicaach Warszawy. Przykładowo mieszkania pruszków potraafią być znacznie tańsze niż mieszkania w Warszawie, a lokalizacja też jest dobraa.


Szkoda czasu na dojazdy, ja nie chciałabym mieszkać w Pruszowie, moim zdaniem Wilanow jest lepszym rozwiązaniem, spokojnie, a to jednak wciąż miasto i stolica i do centrum nawet blisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 39

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkanie to Świetny ruch biznesowy. Inwestycja w mieszkanie to chyba całkiem bezpieczna lokata gotówki. Sam kupiłem tyle co lokal w Wilani, miałem sporo wątpliwości, bo w sumie to dopiero świeża inwetycja i musze poczekać na mieszkanie, ale raz się żyje, spodobała mi się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, inwestycja w mieszkania nadal się opłaca ale pod warunkiem że to atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji, ja się na tym nie do końca znasz to lepiej zostaw to specjalisto z biura nieruchomości Lebiedź przy Lekkiej bo dla nich takie inwestycje nie mają tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy