FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zamienniki fotelika?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paturatu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 138

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 10:32 am    Temat postu: Zamienniki fotelika? Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zamienniki fotelika dziecięcego to polecam spróbować używać pasów Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/ Świetnie się sprawdzają na co dzień a jedyne ograniczenie to wiek dziecka który nie może być niższy niż 5 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nie ma co kombinowac z jakimikolwiek zamiennikami do fotelika. To kwestia bezpieczeństwa, a tego nie powinno się ani trochę bagatelizować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

basiq napisał:
Uważam, że nie ma co kombinowac z jakimikolwiek zamiennikami do fotelika. To kwestia bezpieczeństwa, a tego nie powinno się ani trochę bagatelizować.

SKB zapewnia bezpieczenstwo dziecka podczas jazdy. Prosze sobie sprawdzic dostepne online badania i testy. producent niczego nie ukrywa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1125

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja nigdy nie korzystałem z żadnych zamienników i jestem przekonany, że to właśnie foteliki są sprawdzone i ja korzystam z tego typu rozwiązań. Nawet niedawno miałem okazję kupić fajny i zarazem uniwersalny fotelik https://kidmo.pl/foteliki-samochodowe/34-fotelik-samochodowy-dzieciecy-rehabilitacyjny-fun-baby-marki-vitea-care.html który na pewno wielu osobom będzie pasował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzenasajdak napisał:
basiq napisał:
Uważam, że nie ma co kombinowac z jakimikolwiek zamiennikami do fotelika. To kwestia bezpieczeństwa, a tego nie powinno się ani trochę bagatelizować.

SKB zapewnia bezpieczenstwo dziecka podczas jazdy. Prosze sobie sprawdzic dostepne online badania i testy. producent niczego nie ukrywa


Bardzo mi się podoba, że w sieci są dostępne wszelkie testy SKB wykonane niezależnie jak i too, że ujawniane są również problemy z jakimi to urządzenie się boryka przy wprowadzeniu do sprzedaży. Sama nie wierzyłam, że rzeczywistość potrafi być tak brutalna, sami poczytajcie https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala-prawda-o-smart-kid-belt/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Nie Mar 06, 2022 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasy sa fajne i bezpieczne, kupilam dla moich dzieci 9 i 11 lat bo w fotelikach juz im bylo ciasno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czego wiem do któregoś roku życia dziecka fotelik jest obowiązkowy chyba raczej inne zamienniki nie przejdą, ponadto jest to ryzyko zdrowia naszego dziecka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 297

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 4:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasy smart kid belt są spoko, wiadomo ze nie dla maluszka , ale dla starszych dzieciakow jak najbardziej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kira99
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 54

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie,dla dziecka ktore wyroslo juz ze swojego fotelika i wazy ok 6 kg to warto kupic smartkidbelt. bardzo dobrze sprawuje sie pas w czasie jazdy taksowka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kira99
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 54

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie,dla dziecka ktore wyroslo juz ze swojego fotelika i wazy ok 6 kg to warto kupic smartkidbelt. bardzo dobrze sprawuje sie pas w czasie jazdy taksowka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korolado86
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę że będzie się o tym dobrze rozmawiało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Pią Sie 26, 2022 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawełek79 napisał:
Z czego wiem do któregoś roku życia dziecka fotelik jest obowiązkowy chyba raczej inne zamienniki nie przejdą, ponadto jest to ryzyko zdrowia naszego dziecka...


Przepisy mówią o foteliku i innym urządzeniu trzymającym. Do tego sam Smart Kid Belt ma normalną homologacje na unię europejską, wiec nie ma kompletnie problemu z używaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kira99
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 54

PostWysłany: Sro Mar 15, 2023 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas takze sprawdzaja sie pasy smartkidbelt.
to swietne urzadzenie, bezpieczne dla dziecka, posiadajace atesty i certyfikaty.
trzeba pamietac ze pasy smartkidbelt przeznaczone sa dzieci od 5-12 lat, o wadze 15 do 36 kg
klamra bardzo mocno trzyma, latwo sie montuje pasy, zajmuje to nie wiecej niz kilka minut. pas pasuje samo do każdego modelu samochodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agness
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2022
Posty: 23

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykre jest to ze znowu hejtuja Smart Kid Belt a kto używa i zna pas tak w to nie wierzy. Dla mnie smart Kid Belt jest mega, sami używamy, sprawdza się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2023 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agness napisał:
Przykre jest to ze znowu hejtuja Smart Kid Belt a kto używa i zna pas tak w to nie wierzy. Dla mnie smart Kid Belt jest mega, sami używamy, sprawdza się


Dokładnie. Z tym hejtem to już jest dość grubo. Bo to nie są czyste zagrywki patrząc na takie działania jak te opisane tutaj: https://www.wirtualnemedia.pl/centrum-prasowe/artykul/53-minuty-tyle-zajelo-urzednikowi-komisji-europejskiej-na-przesadzenie-o-losach-polskiego-producenta. A to nie jedyny artykuł jaki czytałam o tej sprawie. Afera chyba dopiero zaczyna wychodzić. Ciekawe jest to jak silne powiazania są między urzędnikami a branżą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy