FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
zapach na lato

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 10:34 am    Temat postu: zapach na lato Odpowiedz z cytatem

Szukałam czegoś orzeźwiającego, świeżego jeśli chodzi o perfumy na lato i udało mi się trafić na blog https://blog.tagomago.pl/perfumy-guerlain-aqua-allegoria-natura-zamknieta-w-buteleczkach/ i tylko trudno mi się zdecydować, ale z pewnością coś wybiorę. Polecam, sama o tego typu perfumach wcześniej nie wiedziałam. A wy macie swoje ulubione?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zona ostatnio chciala jakies perfumy o zapachu werbeny, marki nie pamiętam, ale ta werbena rzeczywiscie pięknei orzeźwiająco pachnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1117

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę na lato delikatne zapachy, bardziej owocowe, już nawet na https://kontigo.com.pl/zapachy.html sobie kupiłam perfumki Smile ale takie delikatne kwiatowe zapachy też są dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się porozglądać po internetowych perfumeriach. Możliwe że uda Ci się kupić markowe perfumy dużo taniej niż standardowo kosztują, tak jak mnie się udało tutaj https://perfumy.pl/firm-pol-109-Trussardi.html nabyć oryginalne Trussardi. Zamawianie jest też o tyle praktyczne, że nie musisz tracić czasu na bieganie po drogeriach, ja bynajmniej wolę czas spożytkować kreatywniej, a dbać o siebie realizując niektóre tego typu zakupy przez Internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie owocowy, jakieś cytrusy beda najlepsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamarass
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapach na lato powinien być lekki i świeży. Najlepiej w tym wypadku sprawdzą się perfumy owocowe bądź kwiatowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lato zawsze najlepiej sprawdzają się lekkie zapachy, ale trwałe. Warto wtedy zainwestować w perfumy markowe - https://www.zapachymarzen.pl/ (rabat 10 zł na hasło WIOSNA2019), które będą się długo utrzymywały na ciele i na ubraniu. A w lato ładny zapach bardzo się przydaje, szczególnie w bardzo upalne dni Smile Tylko oczywiście nie powinien być przytłaczający ponieważ może prowadzić do mdłości i zawrotów głowy podczas upałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam zapachy cytrusowe-kwiatowe Smile Bardzo duży wybór różnych perfum znajdziecie na stronie perfumik.pl. Sama kupuję tu od dawna, zapachy są trwałe. Perfumetki kosztują tylko 15 zł ( pojemność 33 ml).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy