FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zatrudniać fachowców czy zabrać się samemu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 9:19 am    Temat postu: Zatrudniać fachowców czy zabrać się samemu? Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o taką sytuację, gdy mamy w domu np. męża majsterkowicza.
Czy wobec tego warto zatrudniać ekipę remontową, czy może zakasać rękawy i wszystko zrobić samodzielnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewna.
Wydaje mi się, że nie każdy ma chęć na to, żeby po pracy brać się jeszcze za remonty. Zresztą to dłużej trwa. Fachowcom trzeba co prawda zapłacić, ale to ma swoje plusy. Porównaj sobie różne oferty, np. http://www.warszawa-remonty.com.pl/oferta/
Może jak sobie więcej poczytasz na ten temat, będzie ci łatwiej zdecydować co wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gajak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ... Moje pytanie nie dotyczy fachowców czy też ekipy budowlanej, ale firmy zajmującej się aranżacją wnętrz. Jakiś czas temu kupiliśmy mieszkanie, odebraliśmy klucze i teraz nadszedł czas na wykończenie, niestety nie mamy na to czasu a bardzo zależy nam żeby wprowadzić się jak najszybciej. Dlatego pomyśleliśmy że najlepiej w naszym przypadku będzie wynająć firmę która zrobi projekt naszego wnętrza łącznie z całym wykończeniem, mam na myśli tego typu firmę http://urzadzamypodklucz.pl/wykonczenie-wnetrz Myślicie że to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniachowaniec
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie to dobry pomysł. Jeśli kogoś stać na zatrudnienie osoby, która zajmuje się aranżacją wnętrz to czemu nie? Ja nigdy sama nie wpadłabym na to aby w swojej sypialni zamontować szafy przesuwne.Wrocław jest dość dużym miastem i tutaj znalezienie specjalisty nie jest problemem, ogólnie jest to miasto wielu możliwości więc każdego tutaj zapraszam Very Happy
Co do dekoratorów, na dobrą sprawę nawet wiedzą jaki preferujesz styl, co może ci się spodobać, wszystko do siebie dopasują, a tobie zostanie tylko podziwiać efekty Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ridanous
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz brać pod uwagę, że firma remontowa szybciej wykona remont, aniżeli twój mąż samodzielnie. Z drugiej jednak strony bez ekipy wyjdzie na pewno taniej. Najlepiej jak zrobisz ogłoszenie i sprecyzujesz swoje zlecenie na stronie http://www.favore.pl/zlecenia i firmy drogą mailową będą do Ciebie pisać swoje propozycje realizacji i ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 7:29 am    Temat postu: remont domu Odpowiedz z cytatem

Żona by mnie zamordowała gdybym do domu ściągnął ekipę remontową, gdy sam umię to robić. A aranżacja, jest tyle czasopism, wystarczy poszperać w internecie i podpatrzeć to i owo. My teraz się zastanawiamy czy nie skusić się na takie rozwiązanie http://sterownikitech.pl/regulatory-euroster-q7txrxgw,id150.html Z tego co słyszałem to dzieki sterownikowi oszczędza się na wydatkach, zakup szybko się zwraca, a gwarancja jest na dwa lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamwaz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 10
Skąd: Jawornik Polski

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno z głupszych pytań jakie słyszałem od wielu lat. Czy zrobić samemu czy komuś zapłacić - a to zależy jak szanujesz swoją pracę i swój pieniądz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trampek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku, spróbowałem coś robić sam ale ostatecznie poległem. Kumpel przeszedł przez remont i wtedy polecił mi wziąć firmę. Z mojego doświadczenia mogę dodać, że jak bierzesz firmę kompleksowo realizującą remonty, to przynajmniej kontaktujesz się z jej szefem i on musi się użerać ze swoimi pracownikami, co tobie daje więcej spokoju. Ja wykańczałem mieszkanie i zatrudniłem firmę i generalnie jestem zadowolony z ich usług. Jak coś to mogę dać namiar, może akurat z tej samej okolicy są Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bazyl21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy od tego jakie prace chcesz wykonywać, jeśli jakieś drobne to owszem możesz zagonić męża, ewentualnie samemu coś zrobić, jednak jeśli obydwoje pracujecie, a chcecie wykonać remont całego mieszkania to lepiej zatrudnić jednak ekipę remontową, chyba, że weźmiecie sobie na ten czas urlop Smile moim zdaniem nie ma sensu, żebyście przychodzili po pracy i remontowali mieszkanie, bo czasem też trzeba odpoczywać Wink lepiej wtedy wynająć jakąś porządną ekipę i mieć szybko skończony remont mieszkania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
galina
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz mąż majsterkowicz nie od razu znaczy fachowca Smile. Sporo zależy od tego jakie tempo pracy ma Twój małżonek i czy jest w stanie zrobić wszystko? Mój zna się na jakiś drobnych naprawach, pokój mógłby pomalować, ale wolę jak tym się zajmują prawdziwi fachowcy. Kiedy wprowadzaliśmy się do naszego mieszkania to zleciliśmy wykończenie tej firmie http://www.grupainterio.pl U nich możesz również zamówić projekt i aranżację mieszkania oraz kompleksowe wykończenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slowasz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli masz w ręce jakieś zdolności manualne to dzięki filmikom w internecie powinieneś sobie dać radę z remontem sam. Na pewno dzięki temu zaoszczędzisz dużo kasy. Ale będziesz musiał poświęcić swój czas. Ja osobiście wolę sam sobie zrobić bo uwielbiam majsterkować. I lubię robić coś co inni mogą oglądać i doceniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z porządkami po remoncie? samemu się za to zabrać czy może jednak poszukać jakichś fachowców? Znacie może tę firmę - http://bomax-warszawa.pl/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Gru 17, 2015 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej zatrudnić ekipę remontową. My niedawno kupiliśmy mieszkanie w Trójmieście i chcemy się zgłosić do http://www.urbodomus.pl/ żeby zaprojektowali nam całe mieszkanie. Z tego co widziałam mają sporo ciekawych projektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy