FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zatrudnić projektanta wnętrz?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 4:48 pm    Temat postu: Zatrudnić projektanta wnętrz? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o zatrudnieniu projektanta wnętrz?
Czy to jest drogie rozwiązanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli kompletnie nie masz rozeznania w temacie aranżacji wnętrz, to pomoc projektanta może okazać się niezbędna.
Tym bardziej, że łatwo można znaleźć najróżniejsze oferty.
Przykładowo ta firma: http://dekor-bud.eu/ ma w ofercie projektowanie wnętrz w Rzeszowie.
Ceny są konkurencyjne, ale myślę, że nie to decyduje o tym, że oferta jest atrakcyjna - raczej dotychczasowe realizacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście bym nie zatrudniał. Te nowoczesne mieszkania np. od deweloperów takich, jak http://www.pbg-erigo.pl są dobrze przystosowane do urządzania i myślę, że bez pomocy zewnętrznych osób można sobie poradzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Wystarczy, ze wszystko pozostawisz w rękach profesjonalistów. A wiem, że dobre pracownie , takie jak ta http://www.urbodomus.pl/ wykończą dla Ciebie wnętrze po same firanki. Zaprojektują je i zajmą sie realizacją ich projektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie masz pomysłu ani umiejętności, to lepiej zatrudnij. Ja bym sobie nie odmówiła przyjemności samodzielnego urządzania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Architekci sporo sobie każą płacić. My wolimy sami sobie projektować. Może będą jakieś niedociągnięcia ale będzie to nasze i na pewno satysfakcja większa. Tutaj są bardzo fajne fototapety - my wybieramy do sypialni. Dzieci też chcą do siebie do pokoju. To nie może być trudne i sobie poradzimy. meble żona wybiera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 31

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma się pieniądze, to na pewno warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ryksza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 66

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak najbardziej warto, bo nawet posiadając super wyczucie stylu, niekoniecznie będziesz umiała funkcjonalnie zaplanować przestrzeń, zwłaszcza małą Smile Ja osobiście korzystam ze wsparcia architekta przy urządzaniu, ale nie w całym domu, gdyż mam na ten cel ograniczony budżet. Doświadczone studio projektowe może okazać się bardzo pomocne, zwłaszcza przy takich pomieszczeniach, jak kuchnia czy łazienka Smile[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejj862
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 115

PostWysłany: Nie Maj 29, 2016 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o aranżację wnętrz w domu lub mieszkaniu, to można się tym zająć samodzielnie - w internecie jest sporo porad na ten temat. Natomiast jeśli mowa o wnętrzach typowo komercyjnych, jak biura, czy sklepy, to lepiej zlecić to specjalistom. Jeśli potrzebujecie kogoś do aranżacji biura, to tutaj http://370studio.pl/projektowanie-wnetrz-biur mają niezłe projekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miotk25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem samodzielnie też można fajnie zaprojektować i urządzić mieszkanie. Ja zawsze czerpię inspirację z neta, jest tego masa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez uważam, że lepiej samemu zaprojektować bo ma się z tego większą frajdę i satysfakcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można próbować urządzić wnętrze samemu opierając sie na własnej kreatywności oraz materiałach dostępnych np. w sieci. Można również skorzystać z takich biur jak: http://www.designas.pl/oferta/projektowanie-pomieszczen-i-mieszkan jeśli wolimy to zlecić, bo sami sobie nie radzimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sobieradek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 8

PostWysłany: Sob Cze 11, 2016 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia czy to drogie rozwiązanie, ale ja osobiście nigdy nie korzystałem z pomocy projektanta, bo jakoś dawałem sobie sam radę. W dzisiejszych czasach gdy inspirację mam praktycznie na wyciągnięcie ręki uważam to za zbędny wydatek. Sporo magazynów wnętrzarskich możesz znaleźć w formie online, a do tego katalogi, mnóstwo katalogów ze zdjęciami aranżacji. Tak właśnie inspirowałem się gdy remontowaliśmy łazienkę. Dużo zaczerpnąłem np. z tej strony -> www.kwadroceramika.com/ Osobiście uważam, ze to bardzo dobry sposób jeśli nie mamy pomysłu lub jesli nawet mamy już jakiś pomysł,ale nie do końca jest on wykrystalizowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie znasz się na aranżacji wnętrz to najlepszym wyjściem będzie zgłoszenie się do profesjonalnej firmy np tej http://mobilianidesign.pl/projektowanie-wnetrz-bydgoszcz/ Na pewno ci pomogą w zaaranżowaniu mieszkania tak jak chcesz. działania na własną rękę nie zawsze przynosza oczekiwane rezultaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fala napisał:
Jeżeli ma się pieniądze, to na pewno warto.


Popieram w 100%. W razie czego zawsze możecie poszukać inspiracji w necie na przykład na http://onemarket.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy