FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zdrowie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 525

PostWysłany: Nie Lis 12, 2023 2:14 pm    Temat postu: Zdrowie Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj natrafiłam na bardzo wartościowy artykuł na stronie https://auraherbals.pl/leksykon/kwas-foliowy-witamina-b9/ poświęcony Kwasowi Folikowemu, czyli Witaminie B9. Wiedza na temat zdrowego odżywiania jest kluczowa! Czy ktoś już go przeczytał? Chętnie posłucham Waszych spostrzeżeń na ten temat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Lis 13, 2023 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o swoje zdrowie powinno być naszym priorytetem, ale jak wiadomo, to trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Pon Lis 20, 2023 5:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie miejsca w którym można znaleźć skuteczne a jednocześnie bezpieczne leki na potencję to polecam zajrzeć do https://pewnylek.pl/ Oferta jaką posiada to miejsce została starannie wyselekcjonowana aby przekazać klientowi najwyższą jakość produktu i zapewnić mu bezpieczeństwo. Znajdziecie tu m.in. Kamagrę, Cenforce, Vidalista, Tadalis, Valif czy Lovegre. Jestem pewna że będziecie zadowoleni z wizyty w tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ahmed.schimmel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Lis 20, 2023 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam tylko i wyłącznie z prywatnej służby zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
istantoaan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Ostatnio dowiedziałem się o ashwagandzie i zastanawiam się, czy ktoś z Was korzystał z tego zioła i mógłby polecić mi konkretny produkt. Chciałbym poznać Wasze doświadczenia i dowiedzieć się, czy miała pozytywny wpływ na Wasze zdrowie i samopoczucie. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie i rady!
_________________
ashwagandha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deckow.braeden
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dbać o zdrowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darrion.simonis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ashwagandha to roślina, której przypisuje się wiele właściwości prozdrowotnych. Chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat od osób, które miały styczność z jej stosowaniem. Jakie są Wasze opinie na temat ashwagandhy? Czy warto ją wypróbować? Co myślicie o tym artykule? https://www.rmf.fm/magazyn/news,60668,jaka-ashwagandha-jest-najlepsza-jaka-wybrac.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wbeszu
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Lut 2023
Posty: 57

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, to oczywiste, że trzeba dbać o nasze zdrowie. Dzięki temu możemy uniknąć wielu problemów. Ostatnio czytałam na ten temat świetny artykuł https://sanatoria.medme.pl/zabieg/na-czym-powinna-polegac-dobra-i-skuteczna-profilaktyka-zdrowotna z cennymi wskazówkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze zdrowie psychiczne jest równie ważne co fizyczne, a zioła mogą pełnić rolę w jego wspieraniu. Czy macie swoje ulubione zioła, które stosujecie w celu relaksacji i poprawy nastroju? Chętnie poznam Wasze doświadczenia z ziołami, które pomagają Wam w osiągnięciu równowagi psychicznej i radzeniu sobie ze stresem czy niepokojem. Tutaj https://bezpiecznyzabieg.pl/dla-pacjenta/jak-dbac-o-zdrowie-psychiczne-i-zyc-w-zgodzie-z-natura/ dowiecie się jak dbać o zdrowie psychiczne i żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landen82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto regularnie się badać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Pon Gru 04, 2023 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszeliście o nutridrinkach? W wielu sytuacjach przy problemach ze zdrowiem występuje brak apetytu. Wtedy nutridrinki to najlepsze rozwiązanie. Nutridrinki Fresubin czy Nutrica kupicie w aptekach DOZ w najniższych cenach na rynku. Warto się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 67

PostWysłany: Pon Gru 11, 2023 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję Fresubin z doz, ale mają faktycznie spory wybór. Przede wszystkim cena jest przystępna, a jakość bardzo dobra, czasami zastępuję takim nutridrinkiem cały posiłek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Pon Gru 11, 2023 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie?

https://leadership-center.pl/blog/mentoring/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Gru 12, 2023 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz darmowych programów do układania jadłospisów, to może zainteresuje Cię darmowe programy do układania jadłospisów. Znalazłem tę stronę, gdy sam szukałem narzędzi, które pomogą mi w planowaniu zdrowych posiłków. Wydaje mi się, że oferują dobre rozwiązania zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dietetyką, jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Daj znać, co myślisz o tej stronie i czy znalazłeś coś przydatnego dla siebie.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Sro Gru 20, 2023 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy stomik z pewnością doceni bardzo rozbudowany asortyment produktów jaki oferuje sklep https://stomia24.pl/ Ich oferta stale poszerzana jest o nowy asortyment tak aby zapewnić swoim klientom wszystko co potrzebne. Wśród produktów jakie oferują znajdują się m.in. worki stomijne, płytki stomijne, gaziki i opatrunki, paski mocujące, sprzęt uszczelniający i wiele więcej. Możecie liczyć również na ich profesjonalną pomoc ponieważ ich wiedza z tego zakresu jest imponująca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy