FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ziarnista kawa nada się do ekspresu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 4:51 pm    Temat postu: Ziarnista kawa nada się do ekspresu? Odpowiedz z cytatem

Czy ziarnista kawa nada się do ekspresu?
Zastanawiam się czy nie skorzystać, bo widziałam, że EkoItalia: https://ekoitalia.pl/62-kawa-ziarnista ma duży wybór różnych mieszanek.
Jestem ciekawa czy ktoś z was miał okazję przetestować takie kawy i może powiedzieć coś więcej na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2016 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wydaje mi się, żeby się nadawała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roman2222
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 69

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 4:28 pm    Temat postu: kawa ziarnista Odpowiedz z cytatem

oczywiście że kawa ziarnista nada sie do ekspresu o ile taki będzie miał młynek wbudowany a inaczej należy zmielić go w młynku. bardziej należy zapytać jaką kawę ziarnistą użyć w młynku? i tu potrzebny jest internet bo kawy w marketach są straszne. W internecie można znaleźć kawy z całego świata jak np kawę Bazzara która wypalana jest w małej palarni w miejscowości Triest http://www.konesso.pl/pol_m_Kawa-i-akcesoria_Kawa-ziarnista_Bazzara-154.html Spróbujcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko lepiej żeby to była taka kawa z wyższej półki skoro to na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jest to kawa na prezent to może warto pomyśleć nad wyborem jakieś z palarni kawy Blue Orca Caffe. Mają szeroki wybór nut smakowych do tego ziarna pochodzą z przeróżnych zakątków świata i wypalane są do 24h przed wysyłką. Ziarna mają magiczny aromat i dla kawosza na pewno taki prezent będzie najlepszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam mielę kawę i uważam, że taka świeżo mielona i dobrze zaparzona jest najlepsza. Jeżeli chcecie to tutaj artykuł polecam https://kochamkawe.pl/mlynek-do-kawy/ na temat wyborów młynka. Jest kilka rodzajów więc sami dopasujecie konkretny rodzaj do swoich indywidualnych potrzeb. Tak czy siak kocham kawę i dla mnie dzień bez kawy = dzień stracony!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że kawa ziarnista nada się idealnie do ekspresu. Sądzę, że tylko dzięki ziarnistej kawa będzie wyjątkowa i aromatyczna. Pod warunkiem, że kupimy dobrej jakości kawę a nie byle jaką. Według mnie jedną z lepszych jest kawa Lavazza Rossa https://czaskawy.pl/pol_m_Kawa-ziarnista_Lavazza-163.html?filter_default=n Piję ją od jakiegoś czasu i nasycić się jej nie mogę. Każdy smakosz kawy przyzna mi racje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze kupuję ziarnistą kawę do ekspresu i nie ma żadnego problemu Smile Jeśli zaś chodzi o kawę to od siebie mogę polecić tą https://czaskawy.pl/product-pol-111-Pellini-TOP-1kg-Kawa-ziarnista.html Jest bardzo smaczne i aromatyczna. Stawia na nogi z samego rana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my na szczescie mamy ekspres wiec online zamawiamy kapsułki do nespresso Very Happy Nie ma kombinowania a wybor ogromny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już o ekspresach mowa, to czy mieliście kiedyś problem z tym, że w Waszym sprzęcie osadził się kamień? I jak sobie z tym poradziliście? Widziałam, że na przykład firma https://klinikaekspresow.pl/odkamienianie-ekspresu-do-kawy-philips zajmuje się profesjonalnym usuwaniem kamienia z takich ekspresów. Jak sądzicie, warto im takie zadanie powierzyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę że tak. Warto także pamiętać o odpowiedniej konserwacji swojego sprzętu chociaż taka naprawa ekspresów w razie czego nie jest kosztowna. Moja kuzynka korzystała z usług Ekspresowego Serwisu i jest bardzo zadowolona, bo jej ekspres działa jak nowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1015

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbujcie sobie mojego ostatniego odkrycia z Carrefour, jeśli chodzi właśnie o kawę - Montmartre Coffee. To kawa sprzedawana pod ich marką własną, mocno aromatyczna, moim zdaniem naprawdę smaczna. A do tego w rewelacyjnej cenie (teraz z gwarancją jej niezmienności)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie tak, taka kawa jest najlepsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy