FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Złoto inwestycyjne - gdzie sprzedać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tadeus77
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Kwidzyn

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 5:48 pm    Temat postu: Złoto inwestycyjne - gdzie sprzedać? Odpowiedz z cytatem

Witam.

Czy wiecie może gdzie mogę sprzedać złoto inwestycyjne? Mam ostatnio trochę na zbyciu i szukam dobrych ofert... Co powiecie np. o tej ofercie http://skup.zlota.pl/zloto-inwestycyjne
_________________
Oto klucz do szczęścia; nie brać rzeczy zbyt tragicznie, robić co możecie najlepszego w danej chwili, życie uważać za grę, a świat za boisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Monika78
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2016
Posty: 18

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że złoto to zawsze dobra inwestycja. OD dłuższego czasu jego wartość cały czas systematycznie rośnie.
Tylko nie wiem, w jakiej formie najlepiej kupować złoto. Sztabki wydają się trochę nieporęczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A monety? Myślicie, że to sensowna inwestycja? I jak potem wygląda ich sprzedaż w razie czego? Muszę szukać kupca na własną rękę, czy może działają jakieś skupy?
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad ulokowaniem oszczędności właśnie w monetach.Oglądałam też gadżety w stylu tych: http://www.cezar24.pl/akcesoria-numizmatyczne-c-37.html . No i wychodzi na to, że zbieranie monet to nie tylko inwestycja, ale i świetne hobby.
Myślicie, że warto zaryzykować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 4:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto rozpocząć inwestycje od metali szlachetnych w sprawdzonych miejscach gdzie będziecie mieli pewność co do czystości składu złota, bo różne sytuacje mogą się zdarzyć a jednak jest to duży wydatek. Ja staram się raz na kilka miesięcy kupić złotą monetę, czy kilka sztuk srebrnych. Co do wyboru miejsca to stawiam https://www.mennicaskarbowa.pl/ profesjonalna obsługa, jedne z najlepszych cen i ogólnie szybka realizacja Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy