FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drewniany dom - jaki projekt?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 8:23 am    Temat postu: Drewniany dom - jaki projekt? Odpowiedz z cytatem

Czy z drewna można zbudować dom według każdego projektu czy też ten projekt musi jakoś uwzględniać fakt, że zamierzamy budować w tej technologii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że taki projekt powinien uwzględniać jednak materiały, z jakich ma być zbudowany dom.
Zresztą najlepiej zrobisz, jak przeprowadzisz małe rozeznanie w temacie i przejrzysz sobie różne oferty, np. http://www.dobredomy.pl/projekty/domy-parterowe/ - zobaczysz o co chodzi w tych wszystkich projektach.
Zwróć szczególną uwagę na takie projekty, które bierzesz poważnie pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie marze o drewnianym domku, miło, ciepło i przytulnie. Dodatkowo na rynku mamy duży wybór domów które postawią nam gdzie tylko chcemy. Taki domek można postawić nawet w ogródku działkowym bez wylewania typowych fundamentów a to na prawdę dobre rozwiązanie by nie zapożyczać się na dużą kwotę. A domki wcale nie są takie małe jak się wydaje. Zdecydowanie wolała bym zapłacić 150 tysięcy za taki piękny drewniany dom niż kupić za te pieniądze mieszkanie w bloku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możecie też napisać ile za taki projekt trzeba zapłacić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takim projekcie od razu mogą być uwzględnione schody? Co powiecie na takie klasyczne jak z tej kolekcji - holztreppe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt musi uwzględniać materiały z jakiego jest wykonany. Polecam Ci sprawdzić firmę, która ma w ofercie kilka rodzajów domów z drewna http://www.megadrew.pl/oferta/domy-drewniane. Projektów jest naprawdę sporo więc myślę, że będziesz miała w czym wybierać. Ja postawiłem dom z bali drewnianych w zeszłym roku. Jest dobrze zaimpregnowany więc myślę, że wytrwa naprawdę długi czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pics13
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekty domów drewnianych znajdziesz na pewno na stronie http://domo.com.pl, tam Ci polecam zajrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 20

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej na indywidualne zamówienie Wink Moim zdaniem to najlepsze możliwe rozwiązanie.
_________________
Organiczna architektura szuka wyższego sensu użyteczności i komfortu, wyrażonych w organicznej prostocie.s
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Propozycji tego rodzaju, z tego co mi wiadomo, na naszym rynku dzisiaj nie brakuje. Niemniej jednak ciekawe projekty domów z bali, jak i drewnianych, znajdziemy na https://www.mgprojekt.com.pl/ . Jestem pewna, że każdy miłośnik ekologii, jak i naturalnych materiałów wypatrzy wśród oferowanych domów coś odpowiedniego. Przy czym należy tutaj podkreślić, że w Pracowni MG Projekt często dostępne są promocje cenowe, więc tym bardziej warto skorzystać z takich okazji:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy