FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dozownik do dezynfekcji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 7:14 am    Temat postu: Dozownik do dezynfekcji Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Czy dozownik do dezynfekcji rąk na budowie to dobry pomysł? Czy niepotrzebna strata pieniędzy? https://meditiser.com/produkty/dozownik-do-dezynfekcji-rak-tower znalazłem nawet odpowiedni sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1110

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie samo dbanie o właściwą higienę tym bardziej jest istotne w dzisiejszych czasach i ja jestem zdania, że gdy mamy taką możliwość to na pewno warto jest to robić. W sumie kliknij tutaj jeśli chcesz wiedzieć jaki dozownik do mydła będzie najlepszym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyznam szczerze, że konkretnie zainteresowałabym się ofertą https://clean-access.com/oferta/dozowniki-i-dyspensery/ , ponieważ tam mają dozowniki i dyspensery bardzo dobrej jakości, odpowiednie od różnych miejsc, takich jak: miejsca publiczne, gabinety, sklepy oraz miejsca pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy