FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Projektowanie/aranżacja wnętrz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie707
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 133

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 8:41 am    Temat postu: Projektowanie/aranżacja wnętrz Odpowiedz z cytatem

Hej, wiecie gdzie moge znaleźć firmy oferujące projektowanie aranżacja wnętrz Koszalin? Decydujemy się na remont jednak sami nie mamy o tym żadnego pojęcia i potrzebujemy fachowca, który będzie za to odpowiedzialny. Jeśli coś wiecie, czekam na odpowiedzi Very Happy
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 2:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam projektanta wnętrz wykonała pani Sandry Mayer - https://mayer.org.pl/. Najpierw zamówiliśmy tylko projekt salonu, bo wiadomo, że to salon jest najważniejszy w domu, ale jak zobaczyliśmy jakie niestandardowe pomysły ma pani Sandra, zdecydowaliśmy się na zamówienie projektu wszystkich pokoi w domu. Jesteśmy z efektu bardzo zadowoleni. Dom jest teraz elegancki, funkcjonalny, świetnie pasuje do naszego gustu, ale także potrzeb. Pani Sandra jest w dodatku świetną profesjonalistką, która umie słuchać klientów i której naprawdę zależy by klient był zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy architekt musi być zawsze z tego miasta co klienci, czy można to teraz online załatwić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie remont Waszego mieszkanai lub biura to zdecydowanie mogę Wam polecić remonty warszawa , poniewaz sam korzystałem z ich usług i szczerze polecam. Na stronie znajdziecie również liczne porady dotyczące usprawnienia prac remontowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zikw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 333

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić fajne biuro jakim jest www.architetto.pl Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, projektant zrobił super projekt i wizualizację jak miałoby to wszystko wyglądać, a później zostało to wcielone w życie. Wszystko wygląda fantastycznie i jest funkcjonalne dla mnie i mojej rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy