FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
prezent
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waylon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2018
Posty: 123

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 10:25 am    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

Niedługo będzie dzień dziecka, więc szukam jakichś ciekawych pomysłów na prezent. Radzicie jakieś zabawki czy lepiej coś niematerialnego? W czasie pandemii trochę trudno o wyjazdy. Zastanawiam się nad czymś takim
https://www.kimland.pl/gry/gry-interaktywne/clementoni-mowiace-pioro-500-pytan-zwierzeta-50649
https://www.ebay.com/itm/353667541177?hash=item52583a68b9:g:b9gAAOSwwINhOypx


Ostatnio zmieniony przez waylon dnia Nie Wrz 26, 2021 9:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam prezentu dla maluszka i świeżo upieczonej mamy. Chciałam, żeby miała coś praktycznego związanego z dzieckiem, co z pewnością jej się przyda. Ponieważ w sieci wszystko można łatwiej znaleźć poszukiwania zaczęłam właśnie tam. Natrafiłam na świetny sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt, gdzie znalazłam całe mnóstwo rzeczy o jakie mi chodziło. Fajnie, że można kupić coś dla mamy i dziecka w jednym miejscu Smile .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hills.leonardo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowana większość z nas uwielbia słodycze, dlatego tak często obdarowujemy się nimi nawzajem z okazji świąt, urodzin i innych okazji. Wiele osób traktuje słodycze jednak jako jedynie prezent zastępczy, który możemy dać komuś, gdy nie mamy już kompletnie innego pomysłu.
_________________
prezent na Wielkanoc dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doberrPL
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mało wiem na ten temat, także wolę się nie wypowiadać
---------------------------------------
https://pureventfilters.eu/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bemares
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja właśnie Wczoraj zamówiłam zabawki do wody dla dzieci ponieważ w końcu rozpoczął się sezon na dni mamy ładną pogodę Planujemy z mężem rozłożyć basen w ogródku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o prezenty dla dzieci chodzi to wiadomo, że najlepiej sprawdzą się zabawki. Wiem jak to wygląda bo sama posiadam maluchy w domu. Szukając dla nich prezentów na dzień dziecka natrafiłam na stronę https://neduo.pl/moji-pops . Mają świetny asortyment zabawek Moji Pops dla dzieci w różnym wieku, więc jest w czym wybierać. W razie potrzeby z pewnością będę jeszcze do nich zaglądać.

Ostatnio zmieniony przez finko dnia Pią Lip 02, 2021 4:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansolPL
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2021
Posty: 5

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata jest ogromnym fanem pirotechniki i pochwalę się Wam, że jakiś czas temu w ramach jego prezentu urodzinowego kupiłem mu fajerwerki i powiem szczerze, że był bardzo zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 126

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat miał ostatnio 18-te urodziny i kupiłam mu w prezencie maszynę Smitha MS-U105 - Marbo Sport z tego sklepu tutaj https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Suwnice-1665.html . Dzięki dwóm stabilnym prowadnicom, urządzenie pracuje płynnie i cicho nawet przy maksymalnym obciążeniu.
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reilly.martine
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Białuń

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za niedługo wybieram się na parapetówkę i chcę zakupić jakiś prezent. Natknęłam się na oferty na jednej ze stron w internecie a moją uwagę szczególnie przykuły szklanki do whiskey https://www.galerialimonka.pl/szklanki-do-whisky Co uważacie o takim upominku? Myślę, że szkło zawsze się przyda i będzie fajnie wyglądać w barku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdziula
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 15

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezent w postaci przeżyć zdaje się idealny. Proponuję https://goldengift.pl/wszystkie-prezenty/74-ekscytujaca-jazda-czolgiem-t-55-merida.html Jest to spora dawka emocji i pozytywnych przeżyć. Z pewnością zostaną zapamiętane na długo. Szczerze polecam!! Inne podarki przeżycia znajdziecie na GoldenGift.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 3:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Muszę powiedzieć, że ja także ciągle mam problem jakiego typu zabawki mam kupować. A że tym razem idziemy na urodziny do znajomej to szukam co można kupić jeśli chodzi o zabawki dla dziewczynek 6 lat ? Bo wiecie mając chłopca nie za bardzo orientuję się czym bawią się dziewczynki. Może macie jakieś podpowiedzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roarrra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się troszke zastanowić, prezent powinien być przede wszystkim przemyślany, to jest najważniejsze:) Ja przeróżne rzeczy już kupowałam, większość online. Tak ostatnio redmi note 10 pro okazał się być strzałem w 10!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam kupować prezenty dla swoich bliskich, dlatego tym bardziej się cieszę, że udało mi się trafić na sklep https://edibazzar.pl/ Na tej stronie znajduje się naprawdę super rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smoczki dla noworodka i poduszki do karmienia dziecka jako zestaw prezentowy z okazji narodzin dziecka? Co o tym myślicie? Dodalibyście coś jeszcze, a może zamienili? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brown.penelope
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że smoczek to nie jest dobry prezent dla dziecka. Oczywiście bardziej ucieszy się z zabawek. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy