FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowy samochód - zakup w innym mieście

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wopki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 45

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 7:18 pm    Temat postu: Nowy samochód - zakup w innym mieście Odpowiedz z cytatem

Mam ciekawą ofertę na samochód nowy z salonu, oczywiście "zeszłoroczny". Nie jest on zarejestrowany, ale znajduje się kilkaset km od mojego miejsca zamieszkania. Chciałbym tam podjechać moim obecnym autem i zostawić je w rozliczeniu, a potem wrócić na kołach nowym. Chcę to załatwić w jeden dzień za jedną wycieczką. Jak to jest z zarejestrowaniem takiego pojazdu w odległym mieście? Czy trzeba załatwiać jakieś próbne tablice? Rejestrację czasową? Można to zrobić od ręki? Kompletnie nie mam pojęcia jak się takie sprawy załatwia. Z używanym wiadomo - nie ma problemu, ale nowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie masz możliwości zakupu samochodu w swoim mieście to myślę, że warto udać się do innego. Ja też stoję przed wyborem nowego samochodu i zastanawiam się nad zakupem Mazda MX-5 , którą miałam okazję się już przejechać. Zrobiła na mnie duże wrażenie- ma niezłe przyspieszenie. Może za jakiś czas będzie ze mną Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnóstwo ludzi kupuje samochód w innym mieście. To całkiem normalne. Auto ma swoje tablice, które przerejestrowujesz w mieście w którym mieszkasz.
_________________
http://dealer.peugeot.pl/interauto/interauto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://samochodyio.pl sobie zerknij. Jest tam auto giełda. Może akurat trafisz na to, czego szukasz. Wybór jest spory, więc na pewno cię coś zainteresuje. Zawsze należy dobrze rozejrzeć się na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym razie uważajcie na peugeoty. Znaczy, to nie są złe auta, ale słabo znoszą nasz klimat i polskie drogi. Stąd na przykład tylna belka peugeot partner może sprawiać kłopoty, to dosyć częsty problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam ze Peugeot ma bardzo dobre samochody, miałam i super się sprawdzał, teraz jest wyprzedaż rocznika w ich salonach i planujemy nową 208 kupić bo jest w świetnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zwracam uwagi na to czy jest 300 km czy też 50 km do miasta gdzie można kupić samochód. Ja właśnie jadę aż ponad 230 km do salonu Bawaria Motors MINI kupić samochód który znalazł mi kolega. Chcę ten a nie inny. Więc myślę że różnica odległości nie robi zadnej różnicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 88

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie ważne jaki czy stary czy nowy. Ja kupuje zawsze w samochody ford  . Teraz jestem ich stałym klientem bo mają też warsztat samochodowy i mogą mi zrobić przegląd. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A według mnie nie ważne jaki i czy stary czy nowy byle miał instalację lpg optima bo dzięki niej mogę zredukować wydatki na paliwo o połowę. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciezko mi cos konkretnego podpowiedziec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, wcześniej pisaliście o peugeot i też bardzo lubię tę francuską markę. Samohody od nich dobrze się sprawdzają i bardzo fajnie wyglądają. Ja właśnie skorzystałam z tej wyprzedaży która trwa w ich salonach i zakupiam sobie model 308. Occzywiście zdecydowałam się na kolor czerwony, bo jest najpiękniejszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1853

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pomyślałbym na Twoim miejscu nad jakimś SUV-em, który poradzi sobie również na ciężkich trasach podczas np. wakacji rodzinnych. Na ten moment moim typem numer jeden jest Honda CR-V i na twoim miejscu poszedłbym w tym kierunku. Przede wszystkim bardzo przestronny model, dobrze wykończony w środku jak i przygotowanym pod względem technicznym. Możesz odwiedzić salon HondaPlaza w Warszawie, gdzie dokładnie zapoznasz się z tym autem (i nie tylko) również na jeździe próbnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz możliwość to się nie zastanawiaj i kupuj nowy. Ja teraz swój pierwszy nowy samochód kupiłam w maździe Klimczak w Częstochowie https://www.mazda-czestochowa-klimczak.pl/ - wszystko przygotowane tak jak chciałam, wyposażenie takie jak potrzebuje, kolor. No i auto będzie latami bez problemu działać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy