FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Elektryczne szczoteczki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziob3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 141
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 8:56 pm    Temat postu: Elektryczne szczoteczki Odpowiedz z cytatem

Hej, jeśli szuka ktoś z was dobrego sklepu z elektrycznymi szczoteczkami to zdecydowanie polecam tą stronkę https://szczoteczka-elektryczna.edu.pl/ . Znajdziecie na niej mnóstwo produktów w dobrej jakości oraz atrakcyjnych cenach. Sam z niej korzystałem i jestem zachwycony moją szczoteczką. Gorąco polecam!
_________________
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
shana.barton
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczoteczki elektryczne albo soniczne są zdecydowanie lepsze od tych normalnych, lepiej i dokładniej czyszczą zęby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się dowiedzieć, czy w przypadku wrażliwych zębów i skłonności do paradontozy można stosować szczoteczkę elektryczną. Obawiam się, że może być z tym problem, dlatego muszę się skonsultować ze stomatologiem. Brat mi mówił, że powinnam wybrać się do gabinetów Dental Pro w Gdyni Pogórze, ponieważ tam mi lekarze świetnie doradzą. Sam tam chodzi na wizyty i jest zadowolony z leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 169

PostWysłany: Sob Sie 29, 2020 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież profesjonaliści pracują na najlepszych sprzętach. Właśnie dlatego zawsze powinniście kierować się ich sugestiami. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://for-em.pl/ i sprawdzili ofertę tej hurtowni. Nie ma sensu obniżać jakości leczenia poprzez dobór innych materiałów stomatologicznych w swoim gabinecie, pamiętajcie o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy