FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
materace na wymiar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roslinka123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 141

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 9:59 am    Temat postu: materace na wymiar Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie! Poszukuje jakiegoś sklepu zajmującego się tworzeniem materace na wymiar, wiecie może gdzie taki znajdę? Widziałem takowe w internecie, ale nie jestem całkowicie przekonany, znacie jakieś inne warte polecenia sklepy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Wto Gru 24, 2019 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygodny materac to podstawa w sypialni ! I wiem co mówię bo sama jakiś czas temu na https://materacyk.pl/ zamówiłam wreszcie porządny materac i śpi się o niebo lepiej niż na poprzednim. To jedna z lepszych inwestycji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość materacy ma rozmiar uniwersalny, pasujący do wielu łóżek. Na stronie https://sypialniaplus.pl/ znajdziemy najbardziej odpowiedni dla nas materac, będziemy mieli możliwość sprawdzenia go przez 20 nocy. Wszystko to z gwarancją zwrotów kosztów, towar zostanie do nas dostarczony bezpośrednio kurierem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy