FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Prognozy na tydzień

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JohnSnow471
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 44

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 9:53 pm    Temat postu: Prognozy na tydzień Odpowiedz z cytatem

Cześć. Muszę znać dokładną prognozę pogody na następny tydzień. Jestem budowniczym i dużo pracuję na świeżym powietrzu. Bardzo chciałbym zaplanować swoją pracę z wyprzedzeniem. Byłbym szczęśliwy, gdyby polecił mi Pan dobre strony z takimi informacjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
DanaDark
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 45

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jesteś budowniczym i pracujesz na zewnątrz, naprawdę musisz wiedzieć wszystko o pogodzie. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci stronę, która zawiera najbardziej aktualne informacje o pogodzie. Możesz przejść do strony https://www.meteoprog.pl/pl/ i zapoznać się z informacjami zawartymi w tym zasobach internetowych. Mam nadzieję, że zła pogoda nie pokrzyżuje twoich planów. Wszystkiego najlepszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy