FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kto zajmie się moja dopłata do odszkodowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blanka56
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 12:23 am    Temat postu: Kto zajmie się moja dopłata do odszkodowania Odpowiedz z cytatem

Może ktoś zna tę firmę http://automobilis.pl/doplaty-do-odszkodowan/ ? Słyszałam, że dzieki niej otrzymam dodatkowe pieniądze z tytułu odszkodowania w wyniku wypadku samochodowego ?Chodzi o to, aby
sprawe załatwic szybko i bez długotrwałego postępowania sądowego ?Podobno odkupi moje odszkodowanie.
Słyszał ktoś o takiej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1723

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udać się do EuCO. Oni zajmują się odszkodowaniami. Profesjonalnie podchodzą do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja jakiś czas temu korzystałam z pomocy Auxilii https://auxilia.pl/czym-jest-odszkodowanie-z-oc-sprawcy-wypadku-i-jak-mozna-je-uzyskac/. Jak widać często zdarza się tak, że przyznane przez ubezpieczyciela odszkodowanie w pierwotnej wersji jest mocno zaniżone. Oni na pewno będą w stanie Ci pomóc. Zapewniają profesjonalną pomoc prawnika w przypadku sprawy w sądzie, działają sprawnie i uczciwie co uważam za duży plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://adwokatgorna.pl/prawo-odszkodowawcze/ jest prawnik, który specjalizuje się w odszkodowaniach. Jest z Łodzi. Jeśli sprawa ma się odbyć w województwie łódzkim, to warto się tam zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 841

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja z doświadczenia mogę Ci polecić współpracę z firmą odszkodowania123. Pomgali mi po wypadku w pracy gdy nie mogłam sama doprosić się o wypłatę należnego mi zadośćuczynienia. To co mogę napisać na pewno to to, że bardzo anagażują się w sprawę i indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Są doświadczeni i bardzo skuteczni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madameadame2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 98

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. W sumie nie tylko w Polsce, ale również natrafiłam na firmę http://wypadkianglia.co.uk zajmującą sie pomocą Polakom w Anglii przy wypadkach komunikacyjnych, drogowych, w pracy i innych. Warto korzystać z pomocy takich firm szczególnie, że jak nie wygrają sprawy to nie biorą pieniędzy za jej prowadzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłem na kancelarię odszkodowawczą z 15 letnim doświadczeniem, a mianowicie Auxilia.pl, która miała dla nas zdecydowanie najlepsze warunki, do tego można w ich przypadku liczyć na profesjonalną obsługę, świetnych prawników i dobry czas dochodzenia swojego w sądzie. Z takim wsparciem można walczyć, szczególnie że nie pobierają wcześniejszego wynagrodzenia, a dopiero po wygranej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
danken
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 66

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz pomocy w uzyskaniu najwyższego odszkodowania, zadośćuczynienia dla osób poszkodowanych w wypadku? Biuro http://dop.com.pl pomoże tobie w takich sprawach. Ich działania skupiają się na tym aby świadomość społeczeństwa na temat przysługujących im odszkodowań – zarówno za błędy lekarskie/medyczne czy też odszkodowań komunikacyjnych, była coraz większa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EuCO jest dobre w sprawach z zakresu odszkodowań. Dopłacają również do odszkodowań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabri3l
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 45
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy Ci na bezproblemowej, szybkiej i uczciwej dopłacie do odszkodowania to zgłoś się do firmy odszkodowawczej XPRIME. Firma zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań gdy ubezpieczyciel je zaniża lub sprawia problemy z wypłatą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy