FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestowanie w nieruchomości.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sedioruk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 7:48 am    Temat postu: Inwestowanie w nieruchomości. Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, planuję trochę zainwestować pieniędzy w nieruchomości. Znalazłem taką firmę, która się tym zajmuje: WikCapital - Inwestycje w CondoHotel , czy może ktoś z was miał już z nimi do czynienia? Chciałbym się dowiedzieć czy wszystko było okej? Bo z tego co widzę ofertę mają naprawdę interesującą i właśnie myślę nad podjęciem współpracy, będę wdzięczny za wszelkie przydatne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że szukasz interesującej inwestycji, ja proponuje ulokowanie pieniędzy na https://www.fundico.eu/ . W sakli roku możesz zyskać nawet do 60% więcej pieniędzy niż zainwestowałeś. Inwestycje alternatywne obecnie rosną w siłę i są jednych z najbardziej opłacalnych inwestycji jakich możesz obecnie dokonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji tego, iż udało mi się odłożyć nieco pieniędzy, zastanawiam się nad ich rozsądnym zainwestowaniu. Chciałabym zainwestować te pieniądze w zakup mieszkań pod wynajem. Niestety nie za bardzo orientuję się, jak obecnie wyglądają przepisy prawne w przypadku posiadania lokatora i podpisywanej z nim umowy. Zastanawiam się, czy nie skorzystać z pomocy prawnej jednej z kancelarii adwokackiej, która w główniej mierze świadczy usługi prawne związane z branżą nieruchomości jak np. http://suwka.pl. Z góry dziękuje za wszelką okazaną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yego18
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć...
_________________
Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek – Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz więcej osób inwestuje w kryptowaluty. Trzeba jednak trochę poznać ten temat, aby rozpocząć przygodę z bitcoinem, jeżeli chcesz się czegoś o nich dowiedzieć, to może zaciekawi Cię blog https://www.biznes.info.pl/jak-wydobywac-bitcoiny-mining-dla-poczatkujacych/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rchantelle
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się mniej więcej z moim poprzednikiem.
_________________
Ludzie zdolni są do rzeczy wielkich, dlatego zginą przez drobiazgi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spokes
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 75

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej do tego nadają się nowe deweloperskie mieszkania. Akurat teraz trwa sprzedaż mieszkań w Rzeszowie. Wiecej informacji znajdziecie na zielone-tarasy.com.pl/mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym we Wrocławiu i okolicach, które rozglądają się za dobrą i sprawdzoną firmą zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami, polecam skontaktować się z www.eureka.wroclaw.pl Sam z nimi współpracuję i wiem że można na nich w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę pieniędzy? Przy nieruchomościach ma się do czynienia raczej ze znacznie większymi kwotami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rynek nieruchomości, to zdecydowanie masz rację, że potrzeba na początek naprawdę większego wkladu, jednak jest to moim zdaniem jedna z lepszych opcji na inwestycję. Zdecydowanie polecam takie rozwiązania, a także zapraszam na konferencję FAIN, której program dokładny możecie znaleźć na stronie https://www.biznesowi.pl/konferencje/fain/. Myślę, że jest to bardzo dobra okazja na poszerzenie swojej wiedzy w tym zakresie i posłuchania specjalistów jeśli chodzi o apartamenty inwestycyjne !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marroj
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 5
Skąd: Łomża

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc w tym zakresie tematycznym.
_________________
Usłysz mnie, dostrzeż mnie, dotknij mnie, kochaj mnie, uwolnij mnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest to coraz mniej opłacalne, bo spada jednak stopa zwrotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej inwestować w mieszkania w mieście. Mam znajomego który zainwestował w budowę kilku domków poza miastem i okazało się, już podczas prac budowlanych, że podczas wojny w tym miejscu miały miejsce naloty bombowe. W skrócie, miał na placu budowy kilka niewypałów, więc musiał wstrzymać budowę, żeby wojsko przyjechało i rozminowało teren. Od tamtej pory doinwestowuje w patrol saperski który ma czuwać nad jego budowami... Ryzykowna robota Smile
_________________
https://kancelaria-bonaartis.pl/


Ostatnio zmieniony przez tom.m dnia Czw Kwi 18, 2019 8:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuza_98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 130

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma http://propertymaster.pl posiada spore doświadczenie w pośrednictwie w handlu nieruchomościami. Pomagają wystawić na sprzedaż lub kupić luksusowe apartamenty oraz domy w Krakowie. Realizują także zlecenia dotyczące pokoi do wynajęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy