FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wykonawstwo dachów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 12:26 pm    Temat postu: Wykonawstwo dachów Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry.
Z powodów rodzinnych musiałam się wyprowadzić z mieszkania, jakie dotąd dzieliłam z mężem i dziećmi i przeprowadzić do starego domu po rodzicach. Lokum to potrzebuje wkładu finansowego, w najgorszym stanie jest, jak sądzę, dach. Kogo mogę się zapytać o jego poprawienie? Kto się tym zajmie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast wolę mieć porządną dachówkę ceramiczną która przede wszystkim wyróżnia się dużo większą trwałością, bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacji oraz idealnym wykonaniem co do intensywności koloru oraz idealnego wykończenia krawędzi. Na dachu prezentuje się wręcz nienagannie, myślę że też co do nich szybko się przekonacie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalistą nie jestem, ale u nas MG Dachy poprawiało, z tym, że najpierw dokonali darmowej wyceny https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ , a dopiero potem działali. Po drodze były jakieś komplikacje, więc dołożyłem troszkę do pierwszej wyceny, ale nie żałuję. Robią porządnie, szybko i zachowują kulturę na budowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 6:10 pm    Temat postu: Re: Wykonawstwo dachów Odpowiedz z cytatem

elabarbara napisał:
Dzień dobry.
Z powodów rodzinnych musiałam się wyprowadzić z mieszkania, jakie dotąd dzieliłam z mężem i dziećmi i przeprowadzić do starego domu po rodzicach. Lokum to potrzebuje wkładu finansowego, w najgorszym stanie jest, jak sądzę, dach. Kogo mogę się zapytać o jego poprawienie? Kto się tym zajmie?


jak o dachu mowa to polecam przejrzeć ofertę tej hurtowni metali nieżelaznych http://impressmetal.pl/ Zapewniają fachową obsługę i profesjonalne doradztwo techniczne, a także krótkie terminy realizacji zamówień. A ceny mają niewygórowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 5:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę potwierdzić to, co mówi Radek. MG Dachy to dobrzy fachowcy, terminowi, a przede wszystkim mają więzary z dobrego, klejonego drewna. Potwierdził mi to znajomy cieśla, który na moją prośbę oglądał zamontowany dach. Zdecydowanie mogę ich polecić, znają się na swojej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no budowa dach to bardzo duża odpowiedzialność o warto przy tym wszystkim postawić na jakiś dobrych specjalistów. Z tego co czytałam to tutaj https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ , zajmują się i projektowaniem i wykonywaniem. Więc może do nich się zgłoś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Braas jeżeli będziecie zabierali się za pokrycie dachowe. W mojej opinii warto zwrócić uwagę również na bezpieczny i szczelny system hydroizolacji Icopal które pozwolą Wam zachować piękny i bezpieczny dach na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konstrukcja drewniana to oczywiście stolarski zakład. Takich firm nie brakuje. Mój znajomy od jakiegoś czasu prowadzi i zajmuje się szeroko pojętą obróbką drewna. Kupuje coraz to nowe maszyny - w ten sposób poszerza zakres usług. Jedną z podstawowych - strugarkę czterostronną zakupił od sprawdzonego producenta https://winter-holztechnik.pl/maszyny/strugarki-czterostronne/ . Ta firma ma w ofercie różne modele, zaopatrują mniejsze zakłady ale i większe firmy produkcyjne. Mają w ofercie różne maszyny i zapewniają profesjonalny serwis i doradztwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 143

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekkie pokrycia nie są wcale takie złe, natomiast jeśli chodzi o wybór to raczej zwróciłbym uwagę na blachodachówki panelowe, które również mogą być fajna opcją dla osób szukających trwałych rozwiązań o wyjątkowym wyglądzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kivi
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 10:25 am    Temat postu: Dach Odpowiedz z cytatem

Współczuję sytuacji ale widzę, że już polecili ci dobre firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IgorStef
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Braas na ten moment numer jeden pod względem jakości wykonania, dobre warunki gwarancyjne, szeroki zakres modeli oraz kolorów i do tego pełne wsparcie przy pozostałych akcesoriach dachowych i m.in izolacji nakrokwiowej oraz systemu hydroizolacji Icopal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto postawić na porządnego certyfikowanego dekarza od Braas który w przypadku cięższej dachówki zajmie się tym naprawdę z pełną dokładnością i będzie w stanie w odpowiedni sposób wykonać wszystkie trudności m.in również wole oko które jest jednym z najtrudniejszych elementów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lina.paucek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Maj 13, 2021 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o blacho dachówce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy