FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont łazienki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 12:10 pm    Temat postu: Remont łazienki Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie łazienki musisz wziąc pod uwagę bardzo wiele rzeczy, nawet koszt wymiany bateri. najlepiej na taką, która posłuży Ci przez wiele lat. Z tego co się orientuje to KLUDI https://www.kludi.com/shop/pl/bath/washbasin/ ma takie solidne baterie. Po za tym mają spory wybór jeżeli chodzi o modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marianka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

remont łazienki to wydatek około 10 tysięcy więc warto do niego dobrze się przygotować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy co się robi w tej łazience. Mnie remont kosztował 3000 zł. Wymieniałam wanne, malowałam i kupiłam nowe meble.
Przed remontem warto zaopatrzyć się w pędzle, wałki i inne rzeczy do malowania. Na https://budujmy.eu/pol_m_Narzedzia-tasmy-folie_Pedzle-malarskie-597.html jest spory wybór i przystępne ceny.
Warto też poszukać inspiracji w sieci. Ja przed remontem długo szukałam ciekawych aranżacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 523

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli chodzi o łazienkę to najlepiej zlecić remont profesjonalnej firmie. W łazience zawsze jest dużo roboty więc lepiej, żeby zajęli się tym profesjonaliści. Generalne remonty wykonuje firma Malhaus http://malhaus.pl/uslugi/flizowanie-bialy-montaz/ . Zajmują sie w zasadzie wszystkim - od zwykłego malowania po elektrykę. Myślę, że korzystniej jest wynająć jedną firme do wszystkiego niż kilku fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dekorka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja łazienka utrzymana jest w neutralnym kolorach, które nie przytłaczają, a dają wrażenie większej przestrzeni. Jedyną ozdobą są rozety dekoracyjne sufitowe, które stanowią wyjątkowy dodatek przyciągający wzrok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanceru
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio z pomocą znajomego z tg budownictwo robiłem właśnie remont i wykończenie łazienki praktycznie na nowo. Ogólnie postawiłem na klasyk, czyli płytki i kabinę. Wyszło fajnie i po niedużych kosztach, także ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marianka napisał:
remont łazienki to wydatek około 10 tysięcy więc warto do niego dobrze się przygotować


Oj tutaj się nie zgodzę bo kwota w dużej mierze zależy od tego co tak naprawdę będziemy finalnie chcieli zrobić. Możliwości jest naprawdę dużo ostatnio przeglądaliśmy Sklep Eksperci Łazienek w poszukiwaniu zlewu i udało się znaleźć fajny przy okazji muszle klozetowe, które mają w ofercie nas na tyle zainteresowały, że postanowiliśmy również starą wymienić. Wybór jest obecnie naprawdę spory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie z remontami to wcale nie jest taka prosta sprawa. Tak naprawdę poza wyborem koloru płytek i kształtu umywalki i wanny trzeba jeszcze załatwić kilka ważnych spraw. Przede wszystki przy remontach generalnych (tym bardziej łazienek) zostaje dużo odpadów, które trzeba gdzieś wyrzucić. Jeśli chodzi o kraków wywóz gruzu oferuje firma MaxGruz od której można także wypożyczyć kontener na odpady. Takie sprawy też są istotne bo często w trakcie remontu okazuje się ze przedpokój jest zawalony gruzem, z którym nie wiadomo co począć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 77

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas remont łazienki będzie dość kosztowny bo planujemy wymienić wszystko, włącznie z plytkami. Płytki mamy już wybrane, teraz przeglądamy ofertę https://megalazienki.pl/kohlman Chcemy mieć dużą kabinę prysznicową, nie wiemy tylko czy z brodzikiem czy bez. Jakie rozwiązanie jest lepsze waszym zdaniem? Zastanawiamy się też nad wanną. Początkowo miało jej nie być ale nie wiem czy to dobry pomysl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 476

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie baterie do swojej łazienki to chciałam zauważyć że nie musicie chodzić po sklepach i godzinami przyglądać się bateriom, które są dwa razy droższe niż w internecie. Poszukajcie dobrze, a na pewno znajdziecie coś co Wam przypasuje do gustu. Moja ulubiona strona, z której korzystałam notorycznie przy remoncie gdy szukałam elementów do łazienki to http://www.armaturaretro.pl/. Mam nadzieje że niedługo w sklepach budowlanych obniżą ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robiąc remont łazienki warto również się zastanowić nad jej ogrzewaniem. Rewelacyjnym rozwiązaniem, które zastosowałam u siebie w domu jest ogrzewanie na podczerwień. Panel, który wybierzemy może być w formie lustra, które w każdej łazience jest elementem obowiązkowym. Naprawdę wygląda to fantastycznie i rewelacyjnie się sprawdza. Panele w formie lustra zamawiałam w Eco Partner http://www.najtanszeogrzewanie.pl/, wykonawcy mego ogrzewania, a zarazem producenta paneli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie miejsca gdzie mozna kupić fajne wyposażenie łązienkowe to poszukajcie sobie rzeczy w Imex Top z Gdańska. Mają tam świetne płytki od dobrych, włoskich firm - m.in. ImolaCeramica, Cerrad, LaFaenzaCeramica a poza tym meble, kabiny, wanny, umywalki, no po prostu wszystko co wam będzie konieczne do wyposażenia łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już o bateriach łazienkowych mowa, to pamiętajcie, że nie liczy się tylko jakość samej armatury, ale również sposób jej montażu. Jak można się dowiedzieć z artykułu na stronie http://www.biurowarszawa.edu.pl/wykonywanie-zlecen-na-montaz-armatury/ najlepiej jest zlecić taki montaż jakieś profesjonalnej firmie, która zajmuje się tym na co dzień,a nie zabierać się za to na własną rękę - zwłaszcza, jeśli zupełnie się na tym nie znamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy łazience pamiętaj o hydroizolacji oraz warto wykorzystać również m.in podłogówkę pod pytki/drewno egzotyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Roarrra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z gorszych remontów, to wiadomo, ale trzeba jakoś sobie z tym poradzić. Jakbyście potrzebowali pomysłów na zaaranżowanie i wyposażenie łazienki zajrzyjcie na blog https://krzemien.com.pl/news/deszczownica--urzadzenie-idealne-pod-prysznic-i-do-wanny Bardzo fajne miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy