FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Garazepajak.pl opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Erno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 8

PostWysłany: Wto Gru 12, 2023 7:31 am    Temat postu: Garazepajak.pl opinie Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego producenta garazy. Jakieś opinie o garazepajak.pl?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bzulauf
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 4:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto skorzystać z tej oferty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 7

PostWysłany: Czw Gru 28, 2023 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci konkretnie na producencie garaży blaszanych, to zdecydowanie garaże pająk to dobry wybór. Mam od nich blaszak, poleciłem też rodzince i znajomym, wszyscy zadowoleni. Generalnie oni mocno siedzą w temacie nie tylko garaży blaszanych, ale też hal produkcyjnych czy magazynów, wszystko zresztą masz wypisane dokładnie na ich stronie https://www.garazepajak.pl/ to sobie zobacz. Wg mnie bardzo solidna i rzetelna firma, garaż blaszany naprawdę konkretnie wykonany, no i z tego co wiem garaże Pająk stale poszerzają dzielność i się rozwijają, więc samo to świadczy o jakości. Imho to kwestia przede wszystkim tego, że Pająk to producent garaży blaszanych, więc ma pełen nadzór nad każdym etapem produkcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzychuKK
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 8

PostWysłany: Czw Gru 28, 2023 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, potwierdzam, jeśli szukasz kogoś kto jest sprawdzonym producentem garaży blaszanych. To dobra firma, z wieloletnim doświadczeniem, sam miałem okazję się u nich zaopatrywać. Przejrzyj sobie ich stronkę i zobacz – jak porównasz z innymi producentami garaży blaszanych no to generalnie widać ogromną różnicę. Na plus dla Garaże Pająk rzecz jasna. Solidnie, tanio i terminowo, moim zdaniem super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luke345
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 29, 2024 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo szukałem sprawdzonego producenta garaży blaszanych, zaliczyłem też kilka wtop, które musiałem później odsyłać, aż trafiłem na ekipę z https://www.garazepajak.pl/ którzy zrobili mi dokładnie takiego blaszaka jaki chciałem. Ceny zadziwiająco niskie, jak na taką jakość materiału i wykonania, szybka wysyłka i indywidualne podejście do klienta. Dlatego dobrze, że bierzesz pod uwagę garaże Pająk, bo to naprawdę solidna firma i warto u nich zamawiać. Są producentem garaży blaszanych, więc pewnie stąd to wszystko wynika, niemniej naprawdę warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolciaM88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 5:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie, jeśli chodzi o garaże blaszane to zdecydowanie Pająk. Oni działają na terenie całej Polski, więc dowiozą Ci garaż gdzie chcesz, a nawet z przesyłką koszty wychodzą niższe, niż gdzieś indziej. Ale już pal licho pieniądze, oni po prostu są naprawdę solidnym producentem garaży blaszanych i znają się na robocie. Niby to tylko blaszak, ale jednak jakość wykonania i użytych materiałów ma znaczenie. Mój garaż blaszany od garaże Pająk stoi już któryś rok z rzędu i nic się z nim nie dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Nie Lut 18, 2024 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, jeśli garaż ma już odpowiednie wyposażenie np. stoły garażowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noweks
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lut 28, 2024 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także zdecydowałem się na kupno blaszaka ze strony garazepajak.pl trochę ze względu na pozytywne opinie, jakie przeczytałem na tym forum, a trochę dlatego, że okazało się że kilku moich znajomych ma garaże od nich. Nie ukrywam także, że duże znaczenie dla mnie miał fakt, że firma Pająk to producent garaży blaszanych, a tu już w razie czegokolwiek cała odpowiedzialność spada na nich. Niemniej, oglądając blaszaki znajomych byłem w zasadzie pewien, że wszystko będzie ok., bo solidne, dobrze wykonane i każdy z nich był zadowolony z zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 8

PostWysłany: Sro Lut 28, 2024 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja akurat tyle dobrego słyszałem i czytałem o producencie garaży blaszanych https://www.garazepajak.pl/ , że zdecydowałem się na nich, pomimo, że garaż jechał do mnie niemal przez całą Polskę Smile Tu gdzie mieszkam jest także kilku producentów garaży blaszanych, no ale muszę stwierdzić z przykrością, że jakość ich blaszaków nie powala. A do tego nawet doliczając koszt dostawy garażu od firmy Pająk, ich blaszaki opłacają się bardziej, niż te kupowane na miejscu, a już na pewno są znacznie lepszej jakości. Także ze swojej strony także mogę polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 7

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie do mnie też Smile Ale nie ukrywam, że wcześniej sugerowałem się mocno opiniami o firmie garazepajak.pl przed podjęciem ostatecznej decyzji. Podobnie jak poprzednikom, zależało mi na tym, żeby kupić u producenta garaży blaszanych – jakoś mam poczucie, że bardziej się przykładają i w razie czego mogę bezpośrednio do nich zgłaszać wszelkie uwagi. Ale generalnie w przypadku garaży Pająk nie było żadnych, bardzo porządnie wykonany blaszak, nie ma się do czego przyczepić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolciaM88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 6

PostWysłany: Czw Mar 28, 2024 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także wychodzę z tego założenia, nie tylko w przypadku garaży blaszanych ale ogólnie. Jednak co producent, to producent. Mój garaż blaszany także pochodzi z firmy garaże Pająk, przy okazji poleciłam ich też znajomym, nikt nie narzekał Smile Solidnie wykonane, szczerze mówiąc nawet się nie spodziewałam, duży wybór i całkiem spoko cena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy