FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowoczesna łazienka - wasze pomysły?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 6:31 pm    Temat postu: Nowoczesna łazienka - wasze pomysły? Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Szukam ciekawych pomysłów w zakresie wykonania nowoczesnej łazienki, macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie i jednocześnie na co warto zwrócić szczególną uwagę, aby jednak też nie wydać na nią fortuny. Wygrała u Was wanna, czy może jednak kabina prysznicowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1866

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli akurat o nas chodzi to mogę przyznać że w sklepie internetowym https://www.lazienkaplus.pl/ jest wszystko co potrzebne żeby stworzyć sobie łazienkę zgodnie ze swoimi planami i upodobaniami. Między innymi ostatnio też dokupowaliśmy u nich zestaw prysznicowy Oltens Atran tym bardziej ze względu na mega dobra promocję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez uważam, że warto wymienić właśnie dobre markety budowlane online w którym można liczyć na jakość obsługi, racjonalne ceny i też różnorodność zestawień. Jeśli o mnie chodzi to LazienkaPlus jest kierunkiem do poszukiwań, my zdecydowaliśmy się też przy wymianie armatury na zestaw "Zestaw Roca Gap miska Wc Rimless Maxi Clean ze stelażem podtynkowym 5w1" w takiej cenie tak jak być powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Maj 13, 2021 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O proszę dzięki wielkie na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że z Waszą pomocą temat trochę nam się będzie tutaj rozwijał. Pozdrawiam i dajcie znać na co tam się zdecydowaliście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście też uważam, że jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia łazienkowego to jednak warto szukać dobrych promocji i miejsc gdzie można liczyć jednocześnie na fachową pomoc i dostęp do najmodniejszych płytek, kabin, wanien, czy płytek ceramicznych. Mam nadzieję, że z taką pomocą zakup będzie po prostu udany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
funk.carey
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Kruszwica

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest ogrom pomysłów na aranżację modnej łazienki. Ostatnio widziałam wiele projektów i sama postanowiłam kupić wannę wolnostojącą https://polimat.com.pl/wanny/wanny-wolnostojace, która idealnie wpasowała się w ogólny wygląd łazienki i dodała uroku. Ja zdecydowanie bardziej wolę takie kąpiele niż korzystanie z prysznica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawialiście się, czy czyszczenie odpływu liniowego to łatwa sprawa, to myślę, że warto przejrzeć bloga od firmy odplywy.com.pl. Poza tym, firma ta zajmuje się sprzedażą szerokiego wachlarzu ofertowego, związanego z odpływami i wpustami prysznicowymi. Myślę, że warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexi_90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2021
Posty: 20

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nowoczesna łazienka kojarzy się ze szkłem i gładkimi powierzchniami. Kabina prysznicowa i duże lustro już same w sobie nadają charakteru całemu pomieszczeniu. Świetne wyroby ze szkła oferuje firma Alu-glass z Łodzi, od której sama zamawiałam kabinę prysznicową do łazienki i panele szklane do kuchni. Ich szkło jest idealnie gładkie, czyste, a rzeczy, które z niego tworzą wyglądają bardzo estetycznie i nowocześnie. Polecam, znajomość takiej firmy na pewno przyda się przy remoncie łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prysznice
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podobają mi się kabina pięciokątna zalety Pytanie tylko czy znajdę odpowiednio dużo miejsca w mojej małej łazience chociaż czytałam ostatnio że można wymienić drzwi na wahadłowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz nowoczesnego designu i atrakcyjnej ceny oraz 10 lat gwarancji na produkt to postaw na taki zestaw https://www.edinos.pl/komplet-szafek-lazienkowych-malaga-2q-bialy-polysk Pięknie się prezentuje w łazience i nadaje jej jasności dzięki połyskowi. Na pewno będziesz zadowolona jeśli postawisz na tego producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Czw Cze 03, 2021 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znaleźliście już dobrego hydraulika, który pomoże Wam w montażu tego wyposażenia? Z pewnością chętnie zajmie się tym zadaniem hydraulik, usługi hydrauliczne BiuroSerwis Warszawa: https://hydraulik-warszawa.pl/ . Serdecznie polecam usługi tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafel87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli potrzebujecie przeciąć laserowo rury bądź profile, to warto wejść na https://metikam.pl/uslugi/ciecie-laserem-rur-i-profili/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują was wewnętrzne prace wykończeniowe, to skontaktujcie się z firmą https://wodbud.eu/ a na pewno będziecie zadowoleni z ich pracy. U nas wykonywali także instalacje grzewczą jak i hydrauliczną, wszystko wykonane bardzo dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tutrak56
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Cze 05, 2021 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym dodał na przykład bidet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 612

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo fajnych pomysłów na aranżację znajdziemy na https://www.cermag.com.pl/ , to salony z wyposażeniem łazienek. Zarówno ceramika jak armatura, renomowanych producentów może doskonale do siebie pasować. Tam wyposażymy łazienkę od początku do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy