FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Domowe sposoby na białe zęby?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 10:51 am    Temat postu: Domowe sposoby na białe zęby? Odpowiedz z cytatem

Hej, zauważyłam, że od jakiegoś czasu mam nieestetyczne przebarwienia na zębach. Myślałam już o jakimś profesjonalnym wybielaniu, ale to trochę droga sprawa. Może znacie jakieś domowe sposoby na wybielenie zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek77
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanio nie jest, jeśli chodzi o wybielanie, ale ja bym na twoim miejscu nie ryzykował domowego wybielania. Bo czasami można sobie bardziej zaszkodzić nic pomóc. W końcu zębów nie wybielasz co tydzień, żeby aż tak na tym oszczędzać. A jak już sobie wybielisz zęby, to dbaj, żeby jak najdłużej pozostały białe. Oprócz mycia jakąś dobrą pastą, kup sobie też taki płyn do płukania ust - https://www.listerine.pl/ustni-vody/p%C5%82yn-listerine-stay-white. Ja piję dość sporo kawy i nawet po wybielaniu dość szybko na zębach tworzył mi się przebarwienia. A jak używam tego płynu, to biel dużo dłużej się utrzymuje.
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sposób wymaga trochę cierpliwości ale jest bezpieczny i faktycznie skuteczny:)
Powrót do góry
tamarass
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej nie eksperymentować z domowymi sposobami bo można sobie tylko zniszczyć szkliwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolajna
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupilam taką pastę wybielającą iWhite Dark Stains - ona ma w sobie cząsteczki aktywnego węgla. I kurde jestem aż zaskoczona bo już po pierwszym zastosowaniu widziałam róznicę.
Powrót do góry
Ajlar
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu można skutecznie wybielić zeby np przy pomocy szczoteczki sonicznej. O szczoteczkach możecie poczytać tu https://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczoteczka-elektryczna/1639 . Sa takie szczoteczki z trybem wybielającym. Dzięki bardzo szybkim ruchom skutecznie usuwają osad i przebarwienia i zęby stają się bielsze.
Powrót do góry
Scoobs
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu można obecnie wybielić zęby tak samo skutecznie, co u dentysty. No, chyba, że ktoś chce mieć widoczne efekty od zaraz albo ma naprawdę mocne przebarwienia Smile Najlepiej kupić jakąś solidną pastę (polecam jedną z tych czarnych) wybielającą. Tutaj jest dobry sklep, na przykład: https://denthelp.pl/ Możesz sobie ogarnąć ofertę i sprawdzić, czy coś tam wpadło w oko Wink
Powrót do góry
madziulka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto kupić dobrą szczoteczkę, na przykład soniczną. Do tego dobra pasta no i konsultacja z dentystą o ewentualne wybielanie Wink
Powrót do góry
Radekrak
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no ja mam tradycyjną szczoteczkę, ale szczerze mówiąc myslę o elektrycznej. Podobno znacznie lepiej czyści zęby i sa one wtedy bielsze po prostu. Chcę również dodatkowo tutaj http://www.declinic.pl/stomatologia-w-narkozie zacząć leczyć to moje uzębienie . Grunt, by nie bolało, a oni mają leczenie w narkozie jako jedną z głównych ofert właśnie. Potem wybielanie, bo domowe sposoby nie są dla mnie wcale takie skuteczne.
Powrót do góry
m.m.m
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety prawda jest taka, że domowe sposoby nigdy nie wybielą zębów. Dlatego ja zdecydowałam się na skorzystanie z oferty od https://dentystaszczecin.eu/oferta/wybielanie-zebow-szczecin/ Smile Umówiłam się na wybielanie zębów i była to jedna z moich najlepszych decyzji! Teraz mogę już cieszyć się pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: