FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Medycyna online - korzystacie z teleporad?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 19, 2022 5:13 am    Temat postu: Medycyna online - korzystacie z teleporad? Odpowiedz z cytatem

Medycyna online - korzystacie z teleporad?
Ale takich normalnie u lekarzy specjalistów, jak np można sobie umawiać przez ogólnopolską bazę Telemedi, tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ ?
Ja na razie skorzystałam raz, ale przyznam, że bardzo mi się taka opcja podoba. Skierowanie przez net, zwolnienie, jak normalnie wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No korzysta się jak najbardziej z tych nowoczesnych rzeczy, ale powiem Wam szczerze, że aktualnie mam wiele różnych dylematów. Czasem podczas zwolnienia lekarskiego zastanawiam się nad tym, czy można w jakiś sposób sprawdzić, czy zwolnienie do pracodawcy dotarło. Dlatego na stronie https://epoznan.pl/news-news-125197-jak_sprawdzic_czy_zwolnienie_lekarskie_wystawione_online_dotarlo_do_pracodawcy czytam sobie coś na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
laury.toy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy firmy mogą zapobiegać wystąpieniu syndromu wypalenia zawodowego u swoich pracowników? W jaki sposób mogą wdrażać rozwiązania, które wpłyną na sytuację zawodową osób zatrudnionych? Od czego zacząć?


_______________________________
Wypalenie zawodowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie raz korzystałam z pomocy lekarza online. I nie mam tu na myśli tylko lekarza pierwszego kontaktu Smile ostatnio miałam konsultację online u lekarza medycyny pracy Smile Jeśli mieszkacie w Warszawie i szukacie placówki, która daje takie możliwości swoim pacjentom to warto skontaktować się z Medivitą. Szybkie terminy, rozsądne ceny, profesjonalna obsługa pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy