FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Boże Narodzenie za pasem...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raszad
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 6:55 am    Temat postu: Boże Narodzenie za pasem... Odpowiedz z cytatem

... trzeba w końcu pomyśleć o prezentach Cool Macie już konkretne plany, co kupicie swoim najbliższym?
Ja na razie mam tylko 3 rzeczy "gotowe":
- dla ojca biografia Łukasza Kubota
- dla dziewczyny gustowna srebrna celebrytka
- dla mamy książki angielskiego dla seniorów
A jak tum u Was, czujecie już ten bożonarodzeniowy szał zakupów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeśli chodzi o dekoracje świąteczne 2019? Macie już wszystko kupione? Ja sporo artykułów dekoracyjnych zamówiłam już na stronie http://happenings.pl/dekoracje-swiateczne. Mają tam bardzo szeroki wybór, ceny też całkiem w porządku, więc polecam się rozejrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, listopad jest. O Bożym Narodzeniu nie ma jeszcze nawet co myśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żartujesz? W listopadzie to juz się myśli, przynajmniej u mnie w domu. Od początku grudnia stroimy dom, mimo ze choinka jest dopiero 24 .12
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tak samo. Choinka zawsze jest strojona w Wigilię Smile Jednak jeśli chodzi o sam zakup to doświadczenie nauczyło mnie, że drzewko warto kupić odpowiednio wcześniej... Jeśli szukacie to polecam dostawę choinek Warszawa: https://hoho-choinka.pl Smile To sklep internetowy, gdzie kupicie drzewko żywe lub sztuczną choinkę. Mają duży asortyment, więc jest w czym wybierać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
noemie.bartoletti
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie mogę doczekać się świąt i zimy. Mam nadzieję, że w tym roku będzie biało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też już przygotowania do świąt idą pełną parą Smile Kluczowym momentem będzie oczywiście ubieranie choinki, ale to już mamy zamówioną żywą choinkę na https://hoho-choinka.pl/ - dostawa w wybranym dniu <3 to jest wygoda!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Czw Sty 05, 2023 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej spędzić ten czas z rodziną i zapomnieć o staniu przy garach? Pomyślcie koniecznie o tego typu rozwiązaniu. Tutaj https://www.hotelstbruno.pl/oferty-specjalne/boze-narodzenie-rodzinne-swieta-na-mazurach/ na spokojnie sobie zerknijcie. Jest tam ciekawa propozycja w tym zakresie. Przede wszystkim ważne jest to, aby wypocząć i się zrelaksować. Czas świąteczny musi być niezwykle wyjątkowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3729

PostWysłany: Pon Mar 27, 2023 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj do mojego ulubionego sklepu https://wieczniezywechoinki.pl/376-fason-rogal-z-kokardami. Firma posiada nie tylko bogatą ofertę różnorodnych girland, girland z kokardami, choinek ale także gotowe zestawy dekoracyjne. Znajdzie tam z pewnością idealną propozycje dla siebie w wybranej wielkości i kolorze. Na żywo prezentują się niesamowicie. Są pełne, super wykonane i wyglądają jak żywe. Ja sama mam u siebie ich produkty i szczerze mogę powiedzieć że był to bardzo udany zakup. Cena również jest bardzo konkurencyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Sie 01, 2023 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do świąt jeszcze trochę, ale to zleci Smile Warto poplanowac wszystko wcześniej i zamówić np kartki świąteczne ze zdjęciem własnym. Wysyłając komuś taką kartkę na pewno sprawi się ogrom radości. A taka personalizowana kartka ze zdjęciem na pewno będzie bardziej doceniona niż gotowa kupiona w sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Apricot
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 77

PostWysłany: Czw Lis 09, 2023 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja pomału planuję rozmieszczenie świątecznych dekoracji w ogrodzie i na zewnątrz budynku. Zależy mi na stworzeniu niezapomnianej, świątecznej atmosfery, która nie tylko ożywi dom, ale będzie się też pięknie prezentować. Jeśli chodzi o ozdoby świąteczne na zewnątrz to najbardziej podobają mi się klasyczne kurtyny świetlne, ale myślałam też o dodaniu wieńca świątecznego na drzwi i kilku reniferów led do ogrodu. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy