FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drewniane żaluzje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcol81
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 448
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Sob Paź 07, 2023 6:26 am    Temat postu: Drewniane żaluzje Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu zastanawiam się nad odświeżeniem wyglądu mojego mieszkania i wprowadzeniem do niego naturalnych elementów. W moich poszukiwaniach natrafiłem na drewniane żaluzje, które wydają się być idealnym rozwiązaniem, łączącym funkcjonalność z estetyką. Szczególnie zainteresowała mnie oferta firmy POL-BLINDS, którą znalazłem tutaj https://pol-blinds.pl/oferta/zaluzje-drewniane/ . Zanim jednak podejmę decyzję, chciałbym dowiedzieć się od Was, czy mieliście doświadczenie z tego typu żaluzjami? Jak prezentują się one na co dzień? Czy są trwałe i łatwe w utrzymaniu? A może ktoś z Was miał styczność konkretnie z ofertą firmy POL-BLINDS?
_________________
Komuniści są jak krokodyle, które kiedy otwierają paszcze, nie wiemy – uśmiechają się, czy chcą nas pożreć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Sro Lis 15, 2023 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zakupić markizę i żaluzje zewnętrzne Poznań. Czy możecie polecić sprawdzoną firmę z tej branży? Ważna jest dla mnie jakość. Niedawno znalazłam w Internecie firmę Rolo-Styl. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://rolostyl.pl/oferta/zaluzje-pionowe-poznan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy