FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kuchenka retro - wolnostojąca czy do zabudowy?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 9:52 am    Temat postu: Kuchenka retro - wolnostojąca czy do zabudowy? Odpowiedz z cytatem

Jak sądzicie?
Czy taka kuchenka retro sprawdzi się lepiej w wersji retro czy wolnostojącej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam już takie kuchenki retro do zabudowy i wydaje mi się, że to jest coś, co faktycznie może się fajnie sprawdzić.
Tutaj https://lofra.pl/plyty-do-zabudowy masz namiar na ten sklep, gdzie to widziałam.
Wybór jest ogromny, a to spora zaleta.
Można z powodzeniem dopasować coś do swojej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się jakoś te kuchenki retro niezbyt podobają. Wolę nowoczesne sprzęty kuchenne. Dlatego właśnie sama zdecydowałam się na klasyczną płytę indukcyjną od electroluxa z serii flex. Jestem zadowolona bo mogę gotować w garnkach o różnych kształtach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę tutaj kilka świetnych porad! Jeśli o mnie chodzi to akurat zdecydowałem się na zakup kuchenki wolnostojącej Beko. Mowa konkretnie o tej: https://www.neonet.pl/kuchenki-wolnostojace/beko-fsm62331dxt.html Bardzo spodobał mi się jej wygląd, który idealnie komponował się z całą kuchnią. Powiem Wam, że sprawdza nam się ona bardzo dobrze i śmiało mogę stwierdzić, że to był dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modnestol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 9
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 11:30 am    Temat postu: kuchnie retro Odpowiedz z cytatem

Nie wiem za bardzo o jaką ci chodzi. czy takie jak były kiedyś jakieś 20-30 lat. Czy może o aranżacje kuchni w stylu angielskim lub prowansalskim podsyłam lik do strony gdzie znajdziesz sporo url=https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar-jaworzno/]kuchni[/url] według mnie retro
_________________
Katowice
Sosnowiec
Kamień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy