FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Cena studni głębinowej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Pią Cze 17, 2022 5:05 pm    Temat postu: Cena studni głębinowej Odpowiedz z cytatem

Zastanawiasz się czy budowa studni głębinowej jest opłacalna?
Oczywiście, że tak! Jest to inwestycja, która z czasem zwraca się bardzo szybko i przynosi kolejne oszczędności Smile
A co najważniejsze dzięki studni głebinowej nie jesteś uzależniony od sieci wodociągów miejskich czyli nie dotyczą Cię żadne awarie i przerwy w dostawie wody Smile
Zobacz ofertę firmy Drillpol - https://www.drillpol.com/studnie-glebinowe-cena/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Wto Paź 04, 2022 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie jest to na pewno uzależnione od wielu czynników i jak najbardziej samo już posiadanie studni głębinowej jest świetną opcją. Ja jeszcze chcę dodać, że również po przeczytaniu wpisu https://ogrody24.pl/blog/post/jak-dobrac-srednice-pompy-glebinowej wiem dokładnie jak dobrać średnicę pompy głębinowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1356

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne nie jest to mały koszt, zakup takiej studni głębinowej, ale moim zdaniem korzyści z takiego systemu są ogromne. Ja natomiast zastanawiam się nad tym, jaka jest budowa hydroforu przeponowego . Może ktoś z was się na tym zna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy jeszcze nadal mówimy o studniach głębinowych to ja również jestem zdania, ze dość ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak chronić studnię przed zanieczyszczeniami. W każdym razie bardzo fajnie o tym napisano w https://www.dostudni.pl/jak-chronic-studnie-przed-zanieczyszczeniami,b208.html i myślę, że dobrze jest zapoznać się z tym wpisem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy