FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ocieplanie domu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirandes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 1:29 pm    Temat postu: Ocieplanie domu. Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie w tym roku planuję ocieplanie domu, zastanawiam się nad czymś takim jak oferuje ta firma: PATI - Ocieplenie pianką poliuretanową co o tym myślicie? Może ktoś z was próbował tego sposobu ? Słyszałem wiele głosów , które właśnie mówią że to jest obecnie jeden z najlepszych sposobów, chciałbym jeszcze poznać opinię na fachowym forum. Innym sposobem będzie styropian ale wydaje mi się że nie będzie to najlepsze rozwiązanie, z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
koska
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocieplanie piankę PUR to bardzo dobry sposób na izolację dachów, poddaszy, ale także i ścian zewnętrznych, to coraz częściej stosowana metoda. Taka pianka ma właściwości izolacji akustycznej http://frgeda-paca.org/zastosowanie-piany/kzz/izolacja-akustyczna-z-pianka-poliuretanowa.html bardzo dobrze sprawdzi się w biurach, na salach zabaw, wszędzie tam gdzie chcemy by dźwięk był skutecznie tłumiony.
Powrót do góry
Eliza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytałam to ocieplanie pianką poliuretanową jest dużo dokładniejsze, niż takie standardowe ocieplanie . Trwa to znacznie szybciej i jest bardzo trwałe. Jak czytałam tutaj https://www.izolmax.pl/ , to dla mnie taki sposób ogrzewania oferuje same zalety i na tym powinnaś się skupić.
Powrót do góry
zrodlo55
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Docieplanie domu ma wiele ważnych zalet. Najważniejszą z nich jest utrzymywanie odpowiedniej temperatury, zgodnej z porą roku, jaka aktualnie jest. Firma http://gawtermizolacje.pl/ zajmuje się kompleksowym ocieplaniem budynków mieszkalnych, domów oraz magazynów. Mają sporo doświadczenia i wiele konstrukcji już ocieplonych.
Powrót do góry
vato
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym materiałem do wykonania ocieplenia domu jest oczywiście styropian. Jeżeli rozglądacie się za fasadowymi płytami styropianowymi w niezłych cenach to skontaktujcie się z firmą www.styrmann.com.pl Od nich zakupicie całkiem niezły styropian.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: