FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zabrać kogoś na odbiór mieszkania od dewelopera?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Sob Lis 12, 2016 11:57 am    Temat postu: Zabrać kogoś na odbiór mieszkania od dewelopera? Odpowiedz z cytatem

Czy to dobry pomysł, żeby zabrać kogoś na odbiór mieszkania od dewelopera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sob Lis 12, 2016 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto zabrać kogoś ze sobą.
Moim zdaniem taka osoba zauważy znacznie więcej niż my sami, zwłaszcza jeśli zajmuje się takimi zleceniami na co dzień.
Tutaj https://www.deconova.pl/odbiory-mieszkan/ poczytaj sobie co piszą na ten temat.
Masz tam przykładową ofertę - fakt, że trzeba za to zapłacić, ale masz pewność, że wszystko jest w mieszkaniu tak, jak zostało to zapisane w umowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Jestem świeżo po odbiorze mieszkania od dewelopera i w trakcie jego urządzania. Dzięki firmie RW Invest: http://rw-invest.pl/ udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ przeprowadzony przez nich odbiór techniczny mieszkania był na naprawdę wysokim poziomie. Zostały użyte profesjonalne narzędzia w czasie odbioru, które pozwoliły na znalezienie wielu niedoskonałości popełnionych w trakcie budowy.
Myślę,że warto zainwestować w eksperta, ponieważ późniejsze poprawki mogą nas o wiele więcej kosztować.


Ostatnio zmieniony przez dalongir dnia Wto Lis 29, 2016 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marel_L
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zabrać, tym bardziej jak nigdy wcześniej nie miałeś z tym wszystkim do czynienia. Mi facet sprawdził wszystkie ściany, okna, posadzki, zakwestionował brak kratek wentylacyjnych. Teraz wydasz 200-300 zł, a w przyszłości możesz zaoszczędzić nawet kilka tysięcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola.kochanowska
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 11

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto! Właściwie to nawet bym powiedziała, że to wskazane. Często kupujący mieszkanie przy odbiorze jest podekscytowany, że to już, że już może go urządzać, że może się wprowadzać i tak dalej. Niekoniecznie musimy przy tym wydawać pieniądze na specjalistów, którzy sprawdzą nam czy wszystko się zgadza z umową. Wystarczy pogrzebać w internecie i zapamiętać, na co szczególnie zwrócić uwagę, wtedy będzie łatwiej i możemy zaoszczędzić na fachowcach. Znalazłam coś takiego, może się komuś przyda https://www.nieruchomosci.com.pl/artykuly/odbior_mieszkania_od_dewelopera___na_co_zwrocic_uwage,3749.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy