FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gomigazy.pl opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noweks
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 7

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2023 5:48 am    Temat postu: Gomigazy.pl opinie Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukam opinii o Gomigazy.pl , firma zajmuje się dystrybucją ciekłego azotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Drabek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pon Paź 02, 2023 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, https://www.gomigazy.pl/ to akurat firma, która u nas odpowiada za dystrybucję ciekłego azotu i mogę ją z czystym sumienie polecić. Jako, że u nas ciekły azot wykorzystuje się w krioterapii, to podstawowym warunkiem podczas szukania kogoś od dystrybucji ciekłego azotu było to, żeby ten ciekły azot miał certyfikaty i jakości zgodną ze wszystkimi dyrektywami. A ten azot z Gomi taki jest, plus oni zajmują się także wypożyczaniem m.in. dewarów, więc już w ogóle super. Z tego co pamiętam, to szef długo szukał odpowiedniej firmy o dystrybucji ciekłego azotu i ostatecznie zdecydował się na Gomi Gazy, z którym współpracujemy już dłuższy czas, więc są naprawdę w porządku – a szef lubi się czepiać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzychuKK
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 8

PostWysłany: Pon Paź 02, 2023 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja dorzucę swoją opinię o Gomi Gazy, bo naprawdę jest to firma godna polecenia. Ciekły azot jest wysokiej jakości, tak jak wspomniał poprzednik, ma wszystkie certyfikaty potwierdzające jakość, a to ważne, bo my również wykorzystujemy go w krioterapii, więc to był wymóg konieczny podczas wyboru firmy od dystrybucji ciekłego azotu. Dostawy azotu są zawsze na czas, przemiła i fachowa obsługa, naprawdę nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o współpracę z firmą Gomi Gazy, jak i samą jakość ciekłego azotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 8

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, czas na moją opinię o gomigazy.pl. bo musiałam się upewnić u szefostwa, czy to na pewno od nich bierzemy ciekły azot. Szczerze mówiąc przez naszą firmę przewinęło się już trochę firm od dystrybucji ciekłego azot i co jeden to gorszy, aż trafiliśmy na Gomi i okazało się, że jednak da się profesjonalnie Smile Także ze swojej strony mogę powiedzieć, że szef jest z nich bardzo zadowolony, mają duże doświadczenie i dobrze się razem współpracuje, są terminowi i nigdy nie było w związku z tą współpracą żadnych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luke345
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my używamy ciekłego azotu od https://www.gomigazy.pl/ w kuchni restauracji, nie są to jakieś szalone ilości, jak w przypadku podmiotów medycznych, ale sprawdzoną firmę od dystrybucji ciekłego azotu musimy mieć. Szukaliśmy dosyć długo, aż znajomy polecił nam Gomi – on co prawda potrzebuje do komory kriogenicznej, więc ilości ciekłego azotu i zakres dystrybucji są inne, niż u nas, ale produkt ten sam. I tak jak koleżanka wyżej, współpraca przebiega bardzo dobrze, ich ciekły azot spełnia wszystkie normy i posiada wszelkie certyfikaty, więc moim zdaniem warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, w swojej firmie co prawda nie prowadzę działalności medycznej, ale też regularnie zaopatruję się w ciekły azot od firmy gomigazy.pl. Jeśli to dla kogoś istotna informacja to działamy w zakresie organizacji pokazów z ciekłym azotem, głównie dla dzieciaków, więc poszukując kogoś od dystrybucji ciekłego azotu musiałam naprawdę przekopać pół internetu w poszukiwaniu sprawdzonego dostawcy. Na ogół nie zużywamy tyle, co np. firmy medyczne, ale trochę nam schodzi, więc spoko w Gomi Gazy jest to, że oferują też opcję z ze zbiornikami na ciekły azot, bo to znacznie ułatwia nam przechowywanie. Ogólnie polecam tego dystrybutora – współpracujemy już kilka lat i zawsze wszystko było ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolciaM88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach, a myślałam, że tylko ja z branży innej, niż medyczna, więc chociaż śledzę wątek z opiniami o Gomi Gazy to do tej pory wyłącznie jako obserwator Smile U nas poza ciekłym azotem zamawiamy także z https://www.gomigazy.pl/ hel etc, branża bardzo zbliżona do Twojej. I faktycznie Gomi Gazy jako dystrybutor ciekłego azotu jest chyba najbardziej godny polecenia, przede wszystkim ze względu na terminowość i szybką realizację dostaw. Co prawda do nas z Limanowej, gdzie siedzibę ma firma Gomi Gazy trzeba przejechać przez pół Polski, ale dostawy zawsze były na czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy