FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kredyt a pożyczka hipoteczna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:00 am    Temat postu: Kredyt a pożyczka hipoteczna Odpowiedz z cytatem

Hej hej! Wiecie może czym się różnią kredyty hipoteczne od pożyczek hipotecznych https://www.totalmoney.pl/pozyczki_hipoteczne ? Czy to tylko kwestia nazewnictwa a to jest to samo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lovedogs
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrzcie sobie też na ten kalkulator kredytowy https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kalkulator-gotowkowy Moim zdaniem warto z niego korzystać Smile
_________________
W naszym zaślepieniu oddzieliliśmy od siebie rzeczy i wynaleźliśmy realizm, który jest wulgarny, oraz idealizm, który jest pusty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki to zło i powinno się od nich trzymać z daleka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem, gdyby nie pożyczka, a może bardziej kredyt to na pewno nie kupiłabym sobie własnego mieszkania. Kto teraz bez kredytu może sobie na to pozwolić? Chyba nie wiele osób;p A co do samych kredytów to trzeba mieć dobre do nich podejście, analizować czytać opinie itp. Jak jak wybierałam kredyt to firma kredyt123 opinie miała bardzo dobre i dlatego też ich wybrałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nigdy nie zaciągnąłbym pożyczki pod zastaw nieruchomości - bałbym się... Chcąc zaciągnąć pożyczkę, nie mając przy tym wystarczającej zdolności kredytowej na zaciągnięcie kredytu w banku, dobrze jest zdecydować się na skorzystanie z portalu Concash, który pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami, znacznie uproszczając tym samym zaciągnięcie pożyczki prywatnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dovor
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 127

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takei pytanko, czy wiecie gdzie można postarać się trudne kredyty dla zadłużonych Wrocław ? I czy w ogóle jest możliwość uzyskania takiego kredytu czy przez zadłużenie jest to niemożliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy