FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pralka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 7:44 pm    Temat postu: Pralka Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam, ze w pralkach pojawia sie ta opcja pary ale to bardzo dobre rozwiazanie bo nasze ubrania w ten sposób sa jeszcze bardziej świeże i miękke. Z tego co widziałam to Pralka PerfectCare 700 z systemem SteamCare , ma własnie taką opcje a przecież każdy z nas chce mieć świeże , pięknie pachnące pranie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie pralki, to powiem wam, że mnie ostatnio udało się znaleźć bardzo ciekawy model w jednym ze sklepów internetowych. Najbardziej zainteresowała mnie pralka kernau, a jako że, jej cena była bardzo atrakcyjna, więc długo się nie zastanawiałam nad zakupem. Jestem z niej bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyn85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Limanowa

PostWysłany: Pią Sty 12, 2024 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób zapomina, że pralka jest również urządzeniem, które należy regularnie czyścić. W końcu czysta pralka daje nam gwarancję czystego i ładnie pachnącego prania. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć, jak wyczyścić pralkę krok po kroku, to jest to objaśnione m.in. w tym artykule - https://www.infoilawa.pl/aktualnosci/item/73017-jak-wyczyscic-pralke-poznaj-sprawdzone-sposoby. Powinno się to robić średnio raz w miesiącu. Do takiego czyszczenia niezbędny jest specjalny płyn do czyszczenia pralek. Taki środek jest w stanie usunąć brud i osad z kamienia. W dodatku pozostawia on po sobie przyjemny zapach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 789

PostWysłany: Pią Sty 12, 2024 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakiej firmy posiadacie pralkę?

Szalunki Konin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy