FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wózek dla dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dancerain
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 11:12 pm    Temat postu: wózek dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Cześć, kupiłem ostatnio wózek dla dziecka od dystrybutora http://lonexcompany.com/pl/wozki-dzieciece-producent-lonex/wozek-spacerowy/ . Wiecie może jak to jest z myciem go?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego wózka więc ci nie pomogę. My zdecydowaliśmy się na wózek passo ( euro-cart) i nie mam żadnych problemów z utrzymaniem jego czystości. Dodatkowo posiada on niezastąpioną funkcję bujania gondoli oraz dużą wygodną gondolę z regulacją zagłówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, ja też na żywo go nie widziałam to niewiele mogę powiedzieć ale mam x-landera więc o tym wózku sporo mogę mówić, a widziałam też go w necie fajnie opisanego przez blogerki. Na przykład tu http://www.nellavita.pl/2018/04/wyprawka-czesc-2-4koa-blanki.html jest bardzo dokładny opis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solidne i praktyczne wózki dziecięce znajdziecie w ofercie firmy www.Natigo.pl Oferują świetne wózki 3 w 1 oraz inne artykuły dziecięce. Polecam wam zapoznać się z ofertą tego sklepu internetowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polla
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 61

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już przesiedliśmy się na spacerówkę a dokładnie do Easygo Virage, która jest wygodna, łatwa w obsłudze i którą prowadzi się bardzo wygodnie. Siedzisko regulowane, koszyk pojemny a koła amortyzowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie wózek Riko Nano Pro. Ja kupiłam go jakiś czas temu dla synka i nie mogę się doczekać aż będę z niego korzystać Smile Wózek jest mega leciutki, bardzo fajnie się go prowadzi, ma amortyzatory i dużą gondolę. Myślę, że młody będzie zadowolony ze swojej fury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seamus.brown
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was kupił przez sieć wózek używany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawialiście się nad Riko Side? Wózek naprawdę fajny, solidny, elegancki i w dobrej cenie. Mi od razu wpadł w oko i tuż przed narodzinami syna go kupiłam. Wózek użytkuję jest naprawdę spory, więc spokojnie zmieści się w nim dziecko 2-3 letnie. Ma super amortyzatory, dzięki którym nawet na przebojowej drodze dziecko się wyśpi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wózki z Cavoe znacie ? My mieszkamy na wsi i szukałam czegoś z dobrą amortyzacją i dużymi kołami. Sprzedawca polecił nam AXO Smile Jest kapitalny! świetnie radzi sobie na każdej powierzchni, lekko podbija, siedzisko można przekładać przodem i tyłem do kierunku jazdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polla ja też mam wózek z easy go ale szukałam jakiejś lekkiej spacerówki do miasta i postawiłam na Mimima Plus. Nie powiem, ze skusił mnie sam jej wygląd Smile jest leciutka i skrętna, przyjemnie się prowadzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekka spacerówka do miasta to x-lander x-go, ja mam tą spacerówkę i ona świetnie się spisuje, ma wygodne szerokie siedzisko, rozkłada się prawie na płasko więc dziecko ma wygodnie nawet jak śpi na spacerze i jest dobrze amortyzowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my dla naszego syna wybraliśmy Riko Nesa - jest naprawdę fajny. Solidny i wielofunkcyjny. Gondola duża, więc na zimowe miesiące super. Spacerówka też na pewno nam na długo wystarczy - do zakończenia przygody z wózkiem tym bardziej że siedzisko składa się razem ze stelażem - to bardzo wygodne i dzięki temu wózek po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
beatata21
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 49

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie spotkałam się z tym rodzajem wózka, ale mam u siebie wózek 2w1, bardzo go lubię, bo dobrze się z niego korzysta. Mam wózek https://insevio.com/ Smile Porównywałam w sklepie z innymi modelami. Interesował mnie wózek lekki i żebym wyposażenia nie musiała już kupować. Było kilka do wyboru, ale ten miał to co zakładałam, że chce w wózku czyli mniejszy, lekki, składany ze spacerówką w 2 kierunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy