FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sponsoring

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 12:43 pm    Temat postu: Sponsoring Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z pań na tym forum była kiedyś w układnie sponsoringu z jakimś mężczyzną? Nie miałyście przed czymś takim oporu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy jak do tego podchodzisz, niektórzy sponsorzy dają bardzo atrakcyjne warunki. Sama obecnie jestem w takim układzie i osobiście nie widzę w tym nic dziwnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zrobiłaś, żeby wejść w taki układ? Gdzie znalazłaś swojego sponsora no i w jaki sposób wynegocjować najlepsze warunki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawkę podałam z góry, aby nie było jakichś niedomówień i targowania się, a dałam po prostu ogłoszenie w sieci na portalu. Chętnych było nawet kilku, ale wybrałam tego moim zdaniem najlepszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jakim portalu wystawiać najlepiej takie ogłoszenie? Chciałam na roksie, ale tam są wyłącznie ogłoszenia godzinowe, a nie na sponsoring, więc tam nawet jak bym dała ogłoszenie, to pewnie będzie tylko spam osób chcących jednorazowego seksu, a nie sponsoringu. No i tam ogłoszenia są płatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No roksa to zdecydowanie nie jest dobre miejsce do szukania sponsora. Już lepiej i szybciej będzie wystawić anonse towarzyskie na portal dla singli https://www.datezone.com/ on jest darmowy, więc nie zapłacisz nic w porównaniu do roksy. Możliwe, że słyszałaś o tym portalu, bo jest jednym z największych w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katbot
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2023
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 09, 2023 9:53 am    Temat postu: Sponsoring Odpowiedz z cytatem

Byłam kiedyś w takim układzie. faceta znalazłam na https://www.datezone.com/search/poland/zachodniopomorskie/szczecin
Akurat pochodzę ze Szczecina. Tutaj łatwo jest zawierać takie znajomości ważne jest tylko aby określić czego dokłądnie się oczekuje. Czy to spotkania nez zobowiązań czy FWB a czasami taka znajomośc może przekształcić sie w coś powazniejszego jak na moim przykładzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy