FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ogrodzenia Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 8:20 am    Temat postu: Ogrodzenia Warszawa Odpowiedz z cytatem

Cześć, chciałam ostatnio znaleźć porządne ogrodzenia Warszawa. Znalazłam taką stronę: https://techstal.com.pl/ogrodzenia-2/. Mogę wam naprawdę ją polecić jeśli planujecie założyć ogrodzenie. Podzielcie się swoimi opiniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Nie Lip 11, 2021 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ogrodzenia to bardzo jestem zadowolona z tego, które mam u siebie. Producentem jest Joniec, a ogrodzenie jest modułowe Roma Perfect. To jeden z trzech wariantów tego rodzaju ogrodzeń. W tym bloczki mają nieregularną formę i niejednorodną powierzchnię, a do tego taki surowy wygląd. Bardzo oryginalnie się prezentuje, wyróżnia zdecydowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MacieX822
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 101

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 3:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrodzenie trzeba dopasować i do tego co ogradzacie. Wiadomo, że często też cena odgrywa dużą rolę, bo przy dużych działkach ogrodzenia jest bardzo dużo. Jak będziecie potrzebować ogrodzenia obiektów sportowych to zerknijcie sobie na stronkę https://symar.pl/siatki-na-boisko/ U tego producenta można dostać siatki na boisko, piłkochwyty. Proponują tu także i sporo rodzajów innych siatek wykorzystywanych między innymi w budownictwie, transporcie, ogrodnictwie. Robią siatki na wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogrodzenia betonowe to nie moja bajka, no ale na pewno w niektórych przypadkach sprawdzą się bardzo dobrze. Według mnie znacznie lepszą opcją powinny być ogrodzenia metalowe. Te są uniwersalnym rozwiązaniem, będą dobrze wyglądać na każdej działce. Sprawdźcie sobie tak może firmę https://plotex.net.pl/ i ich propozycje. Jest to producent ogrodzeń aluminiowych, metalowych, kutych. Zrobią też dla was bardzo pomocną wizualizacje 2d, 3d wybranego przez was ogrodzenia.v
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy