FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wyjazd do pracy za granicę. z jaka agencją ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
honka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 159

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 4:03 pm    Temat postu: wyjazd do pracy za granicę. z jaka agencją ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile zamierzam wyjechać za granicę do pracy jako opiekunka osób starszych ( jestem pielęgniarką). Myślałam o Niemczech lub Holandii. Jakie agencje pracy polecacie ? bo jest ich trochę na rynku i sama nie wiem jak szukać i czym się kierować przy wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też się zastanawiam nad wyjazdem. Pracuję w tym zawodzie od lat i wiem doskonale, że zarobki w Polsce są o wiele niższe niż za granicą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co prawda to prawda... honka ja od 3 lat wyjężdzam do Niemiec, jeśli chcesz mogę dać Ci namiary na moją agencję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 159

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki napisał:
no co prawda to prawda... honka ja od 3 lat wyjężdzam do Niemiec, jeśli chcesz mogę dać Ci namiary na moją agencję Smile


no pewnie, ze chcę, bardzo chętnie Smile napisz od razu jak możesz coś więcej na temat współpracy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to łap - DOLCE VITA. Oferują konkurencyjne stawki, umowę, premie za prace w okresie świątecznym i pensje wypłacane terminowo na konto. Generalnie dbają o bezpieczeństwo i komfort pracy swoich pracowników. rzetelna i uczciwa firma. AAA no i szukają pracowników więc warto dzwonić i umawiac się na spotkanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 159

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dziękuje bardzo, namiar zapisany i na pewno będę się z nimi kontaktować jak nie w tym to w przyszłym tygodniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz pracy to przemyśl opcję wyjazdu do Holandii poprzez tą agencję https://www.beyondresources.pl/pl/ która nie tylko załatwia pracę na miejscu ale także dojazd czy zakwaterowanie. Dzięki nim masz legalną pewną pracę za dobre stawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności musimy zdecydować się na kraj, do którego mamy zamiar wyjechać. Potem trzeba rozejrzeć się za agencjami pracy skupiającymi się na tym kraju. Jeżeli chcecie pracować w Holandii to polecam wam zgłosić się do http://beetsma.pl/ Oni na pewno załatwią wam pracę w tym kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak tam honka ? udało się już coś podziałać ? Jesli chodzi o kraj to ja akurat uważam, ze w Niemczech pracuje się super, jak dla mnie dużo lepiej niż w Holandii czy Anglii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy