FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Bio Suplementy - gdzie ich szukać ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 2:23 pm    Temat postu: Bio Suplementy - gdzie ich szukać ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie! planuje rozpocząć suplementację różnego rodzaju produktami ale zależy mi tylko na takich ekologicznych, bio. sama natura, zero chemii i konserwantów w składzie. wiecie gdzie można takie znaleźć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj albo lokalnie w sklepach zielarskich albo w sieci np w sklepie Pharmovit, ich produkty są naturalne na pewno a i ostatnio widziałam, ze wypuścili jakąś serię BIO Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam, Pharmovit to dobry wybór. Ich oferta jest bardzo rozbudowana bo znajdziesz tu nie tylko witaminy czy minerały ale też produkty na konkretne dolegliwości. ja bardzo lubię te preparaty w płynie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swintheiser
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie się na tym nie znam, ale też chciałabym zacząć stosować takie produty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 napisał:
potwierdzam, Pharmovit to dobry wybór. Ich oferta jest bardzo rozbudowana bo znajdziesz tu nie tylko witaminy czy minerały ale też produkty na konkretne dolegliwości. ja bardzo lubię te preparaty w płynie Smile


dzięki za informacje Smile być może kiedyś już coś od nich miałam ale szczególnie nie zwróciłam uwagi na nazwę i dlatego nie pamiętam. a co konkretnie Ty przyjmujesz? jakie to preparaty w płynie ? na jakieś konkretne dolegliwości ? daj znać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

evelajna napisał:
ikonka1 napisał:
potwierdzam, Pharmovit to dobry wybór. Ich oferta jest bardzo rozbudowana bo znajdziesz tu nie tylko witaminy czy minerały ale też produkty na konkretne dolegliwości. ja bardzo lubię te preparaty w płynie Smile


dzięki za informacje Smile być może kiedyś już coś od nich miałam ale szczególnie nie zwróciłam uwagi na nazwę i dlatego nie pamiętam. a co konkretnie Ty przyjmujesz? jakie to preparaty w płynie ? na jakieś konkretne dolegliwości ? daj znać Smile


w płynie mam preparat na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci oraz kolagen - taka kuracja łączona daje naprawdę niesamowite efekty Smile ale oferta jest tak szeroka, że tak naprawdę można spokojnie dobrać produkt pod siebie i swoje potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Pon Lis 08, 2021 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Smile wstępna lista zakupów już zrobiona, będę uzupełniać zapasy witamin i minerałów ale jakieś suplementy na wzmocnienie włosów też na pewno wezmę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i super, teraz tylko trzeba pamiętać o regularnej suplementacji i na pewno szybko zobaczysz efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja znalazlam idealne dla siebie suplementy u producenta https://mybestpharm.pl/ -bez zbędnych wypełniaczy, barwników i konserwantów i jeszcze odpowiednie dla wegan Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1121

PostWysłany: Pon Gru 20, 2021 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja nie jestem w stanie pomóc z tym pytaniem, lecz wydaje mi się, że samych suplementów jest całkiem sporo i na pewno każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Sam od pewnego czasu stosuję peptydy jak ghk i wiem, że był to bardzo dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 napisał:
no i super, teraz tylko trzeba pamiętać o regularnej suplementacji i na pewno szybko zobaczysz efekty Smile


no właśnie u mnie do tej pory z tą systematycznością i regularnością był największy problem ale jestem teraz dobrze zmotywowana także myślę, ze będzie lepiej. zamówione produkty już do mnie dotarły także czas start Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też regularnie sięgam po preparaty z Pharmovit ale głównie te z linii SPORT ( np burak). super skład i jeszcze lepsze działanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dumortieryt
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 271

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2022 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również stosuję peptydy - własnie ghk ze względu na działanie przeciwstarzeniowe i naprawcze. Wg mnie nie ma lepszego rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2022 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jeżeli o mnie chodzi, to staram się na co dzień zdrowo odżywiać i suplementować. Ostatnio jednak zauważyłam, że w mojej diecie brakuje nienasyconych kwasów tłuszczowych i doszłam do wniosku, że warto byłoby zainwestować w jakieś dobre suplementy. Koleżanka doradziła mi, żebym zwróciła uwagę na produkt o nazwie Neoglandyna i jestem ciekawa, co wy na jego temat sądzicie. Dajcie znać, a będę bardzo wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashlee.sipes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2022
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę z czystym sumieniem polecić tę stronę: https://vitashop.pl/antyoksydanty/ala/. Choruję na cukrzycę, więc muszę suplementować się dodatkowo ALA (czyli kwasem alfa-liponowym), oczywiście biorę normalnie leki, ale jakie dodatkowe wspomaganie organizmu bardzo pomaga w chorobie. Wiem też, że ALA jest zalecana pacjentom onkologicznym, dlatego warto znać ten kwas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy