FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór auta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 11:40 pm    Temat postu: Wybór auta Odpowiedz z cytatem

Witam, nie byłam pewna gdzie mogę wrzucic to pytanie ale mam nadzieje ze pomozecie. Mianowicie mysle nad kupnem samochodu, potrzebuje takie w miare tanie ale porzadne. Jakieś propozycje, może peugeot? Z góry dziękuję za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z tych peugeotów to bardziej cię interesują małe czy większe modele? Bo my mamy tego 3008 i powiem tak: dla mnie - najlepsze auto jakie miała, wygodne, praktyczne, jeździ się komfortowo nawet w więcej osób i na dłuższe trasy. A cena też rozsądna i patrz na to że jak coś to części zamienne nie drogie
Powrót do góry
janeczkamily
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jaki masz budżet i co dla ciebie znaczy tanie auto, bo jeżeli szukasz auta mało awaryjnego to raczej wybierz honde, przy czym koszty serwisowania są wyższe niż w przypadku peugeota, natomiast awarie wystepują dużo żadziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sabina298
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy ci na zaoszczędzeniu pieniędzy, to Volkswagen jest chyba najlepszą opcją. Wygląd jednak nie jest bez znaczenia, dlatego też lepszą opcją może być Opel. Ogólnie wybrałabym auto niemieckie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: