FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
urodziny babci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roslinka123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 141

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 1:40 pm    Temat postu: urodziny babci Odpowiedz z cytatem

Cześć! Szukam prezentu dla mojej babci na 85 urodziny. Jako że jest bardzo religijna, to pomyślałem, żeby kupić jakiś obraz. Znalazłem sklep sklep z ikonami https://hurtpawel.pl/category/pozostale-ikony, ale zupełnie nie wiem która jest najsensowniejsza. Z Jezusem, Maryją? A może jakiś święty?Jak macie propozycje to rzucajcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to babcia już ma bardzo dużo lat i tylko pozazdrościć zdrowia. A może zrobić jej niespodziankę i zaproś całą rodzinę i razem świętujcie urodziny babci. Co jej kupić to już musicie ustalić razem, ale na pewno świetną ozdobą będą elementy takie jak balony czy girlandy z https://godanparty.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sob Sie 08, 2020 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eryczka napisał:
No to babcia już ma bardzo dużo lat i tylko pozazdrościć zdrowia. A może zrobić jej niespodziankę i zaproś całą rodzinę i razem świętujcie urodziny babci. Co jej kupić to już musicie ustalić razem, ale na pewno świetną ozdobą będą elementy takie jak balony czy girlandy


Jeśli chodzi o balony urodziny rzeczywiście nie mogą się bez nich odbyć Wink Ja widziałam spory wybór takich gadżetów w sklepie internetowym Happenings.pl, polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy