FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór kina domowego STX

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 8:43 pm    Temat postu: Wybór kina domowego STX Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat wyboru kina domowego od producenta STX, czy jest to opcja godna uwagi oraz ile tak naprawdę powinien taki system kosztować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości głośników to jestem zdecydowanie za producentem STX i w naszym mieszkaniu mamy ich kolumny w systemie 5.1 które możesz znaleźć pod linkiem https://stx.pl/category/kolumny-kino-domowe-system-5-1 jak dla mnie zdecydowanie jedno z lepszych rozwiązań jeśli chodzi o jakość, cenę i bardzo dobre nasycenie dźwięku oraz basu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prezentsimplee
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 2:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kino domowe marki denon. Ma już swoje lata, ale jest niezawodne i warto było tyle zapłacić.
_________________
https://prezentsimple.pl/kubek-dla-nauczyciela-smieszny-prezent-dla-nauczyciela,p-294222.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ramis88 napisał:
Jak najbardziej, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości głośników to jestem zdecydowanie za producentem STX i w naszym mieszkaniu mamy ich kolumny w systemie 5.1 które możesz znaleźć pod linkiem https://stx.pl/category/kolumny-kino-domowe-system-5-1 jak dla mnie zdecydowanie jedno z lepszych rozwiązań jeśli chodzi o jakość, cenę i bardzo dobre nasycenie dźwięku oraz basu.


Moim zdaniem to bardzo dobra propozycja, jeśli już ma być to sprzęt na dłużej to też nie ma co iść w najtańsze propozycje głośników i kin domowych. STX łączy jakość i dobre parametry z rozsądną ceną. Swój zakup systemu 5.0 również uważam za udany, więc naprawdę nie mam co do niego na ten moment żadnych zarzutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem też nie powinno być to droższe niż 3 tys. bo zestaw kina domowego nie powinien być droższy niż sam telewizor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 802

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak to jeden z nielicznych producentów który dobrze łączy świetne parametry, wykonanie i do tego rozsądną cenę. Nie będę się tutaj dokładnie rozpisywał ponieważ bezpośrednio na https://stx.pl/ znajdziesz ich dokładne dane techniczne, także wszystko zależy jakiego systemu będziecie potrzebowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy