FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakupy do domu: jakie akcesoria sanitarne?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 1:18 pm    Temat postu: Zakupy do domu: jakie akcesoria sanitarne? Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać takie akcesoria sanitarne?
Możecie podpowiedzieć coś więcej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj może takich, które będą pasowały jakoś bardziej stylistycznie.
Tutaj http://www.budujesz.pl/wiadomosc/deante-cubic-artykuly-sanitarne-do-lazienki/918/ masz też kilka innych podpowiedzi.
Jakość będzie bardzo ważna.
Dzięki temu nie będziesz musiała wymieniać tych elementów co roku, bo się zużyją...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laperito
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Temat trochę odległy, natomiast zawsze na czasie Smile . Ostatnio miałem generalny remont mieszkania więc mogę się podzielić. Początkowo planowałem w miarę nowoczesne rozwiązania - lekkie zaokrąglenia - armaturę. W międzyczasie spotkałem się ze znajomym projektantem, który obiecał mnie odwiedzić. Jak przyszedł i obejrzał łazienkę to stwierdził, że jest w niej duży potencjał Wink . Ostatecznie kazał mi kupić wc i bidet (na gebericie - polskiej firmy aby nie przepłacać) nie ze skosami, tylko całkowicie kwadratowe muszle! Z początku byłem przeciwny, ale efekt przeszedł oczekiwania - teraz to najładniejszy element łazienki - POWAŻNIE! Oprócz tego duże płytki na podłodze (100x100), na ścianie prostokątne (100x50) - bardzo wydłużają łazienkę! Na dodatek prostokątny prysznic (90x120) z płytkim brodzikiem i grafitową szybą. Oświetlenie w postaci paneli led. Szafka wisząca z umywalką nadblatową i lustrem z podświetleniem led.
Proponuję zero (0) krągłości i zaokrągleń) - sama kanty Cool
Mam nadzieję, że chociaż trochę będę pomocny.
_________________
www.zamieszkanie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszej marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Lut 16, 2024 4:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujesz dobór baterii do łazienki to warto sprawdzić sobie markę sotbe Mają szeroki wybór modeli, zarówno w klasycznym chromowanym wykończeniu, jak i w modnym czarnym kolorze. Dlatego możesz zajrzeć do ich sklepu https://sklep.sotbe.com/ i przejrzeć dostępne propozycje. Mam nadzieję, że poszukiwania będą w pełni udane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy